رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (27 اردیبهشت تا 2 خرداد 99)


SARDAR

ارسال های توصیه شده

 
مجموعه: فال و طالع بینی
 


 

فال و طالع بینی هفتگی
طالع بینی هفتگی
 
 
 
فال هفته (27 اردیبهشت تا 2 خرداد 99) :
 
آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.
 
 
 
به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.
 
 
 
طالع بینی متولدین فروردین :
 
این هفته فعالیت های زیادی را برای متولدین فروردین می بیند. شما باید در این دوره  تصمیمات مهم اقتصادی ، بگیرید. افرادی که در سال پایانی تحصیلات دانشگاهی خود قرار می گیرند ،باید در این زمینه مراقبت کنند. افزایش هزینه ها تعیین شده است. اما ممکن است فرصتی برای به دست آوردن سودهای پرسود مالی داشته باشید. خانواده ها مایل به ازدواج سریع فرزندانشان با شخصی هستند که توسط آنها انتخاب شده است. اگرچه ، هیچ مشکلی عمده ای نباید از نظر سلامتی به وجود بیاید ، اما ممکن است شما نگرانی های بهداشتی داشته باشید.
 
 
 
طالع بینی متولدین اردیبهشت :
 
این زمان ناامید کننده برای کارآفرینان است. نتایج گریزان خواهد بود. آنها باید از هرگونه اقدام قطعی در رابطه با امور مالی خودداری کنند. کارمندان حقوق بگیر با فشار رئیس خود برای کار سخت تر و پیشرفت بیشتر و بهتر نتیجه می گیرند. زبان آموزان در برنامه های تحصیلات تکمیلی با برخی موارد مرتبط با خانه روبرو می شوند که باعث می شود آنها را به اشغال خود درآورد. این کار باعث می شود تا آکادمیک های آنها به مراتب بیشتر شود آنها باید در محیطی صلح آمیز تر تحصیل کنند. دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی احتمالاً نکات ارزشمند یادگیری را از اساتیدشان دریافت می کنند. از استفاده هر وسیله غیرقانونی برای افزایش جریان پول نقد خود آگاه باشید. این می تواند پیامدهای جدی در زندگی شما داشته باشد. این زمان مناسبی برای تصمیم گیری درازمدت نیست. زوج های متاهل این هفته اوقات خوشی را سپری می کنند. از آنجا که احتمالاً نگرانی های تنفسی به نظر می رسد ، از رفتن به مکانهایی با سطح آلودگی زیاد خودداری کنید.
 
 
 
طالع بینی متولدین خرداد :
 
به کارآفرینان توصیه می شود با عواقب عمده تصمیم گیری نکنند. آنها نتایجی را که سزاوار آن هستند دریافت نمی کنند. کارمندان باید از نقش جدیدشان راضی باشند. آنها باید سخت کار کنند. دانشجویان فارغ التحصیل در دانشگاه باید با شرایط سختی روبرو شوند. دانش آموزانی که در سال آخر تحصیلات خود شرکت می کنند می خواهند در یک دانشگاه خارجی تحصیل کنند. نیروهای سیاره ای برای این امر مساعد نیستند و ممکن است آرزوهای آنها تابش روز را نبیند. بهتر است هر بیماری را در ابتدای شروع آن درمان کنید. بررسی های منظم خود را از دست ندهید.
 
 
 
طالع بینی متولدین تیر :
 
از نظر زندگی عاشقانه ، ارتباط در هر رابطه مهم است. اگر تصمیم بگیرید که در مورد احساسات خود صحبت کنید ، رابطه شما فقط شکوفا می شود. در مورد امور مالی ، عاقلانه خواهد بود که در مقابل وسوسه قرار نگیرید تا دستاوردهای خود را به دیگران نشان دهید. این امر باید امنیت اقتصادی شما را حفظ کند. احتمالاً دانش آموزان زمان بیشتری برای درک برنامه درسی خود خواهند برد. با این وجود ، ممکن است تلاش کنید تا مفاهیم را بطور کامل درک کنید. حتی اگر هیچ مسئله مهمی قابل پیش بینی نباشد ، یک بیماری پایدار احتمالاً در طول هفته شما را آزار می دهد. این عاقلانه است که هیچ مسئله بهداشتی را دست کم نگیرید و بدون اتلاف وقت با پزشک مشورت کنید.
 
 
 
طالع بینی متولدین مرداد :
 
اگرچه صاحبان مشاغل فرصتی سودآور برای کسب درآمد پیدا می کنند ، این شانس با موانعی همراه خواهد بود که می تواند آنها را از تحقق کامل پتانسیل های خود باز دارد.  هزینه های شما احتمالاً بالا می رود شما باید در این زمینه مراقب باشید و هرگونه هزینه غیر ضروری یا اسراف را از بین ببرید. به افراد در یک رابطه دنج توصیه می شود ارتباطات را همیشه و از جمله در یک دوره استرس زا باز نگه دارند. افراد متاهل باید کاری بی نظیر برای شریک زندگی خود انجام دهند. یک عفونت ویروسی ممکن است شما را آزار دهد.
 
 
 
طالع بینی متولدین شهریور :
 
کارآفرینان باید شاهد انتقال منفی سیارات در اواسط هفته باشند که مانع از دستیابی آنها به توافق با مشتری می شود. حقوق بگیران برای تأمین بازده مورد نیاز ، باید از فشار رئیس خود استفاده کنند. آنها از پشتیبانی نیروهای مترقی عاری خواهند بود. دانشجویانی که در حال حاضر در خانه هستند باید از این وقت آزاد استفاده کنند. در حالی که آنها وقت خود را صرف اوقات فراغت می کنند ، عاقلانه است اگر مباحثی را که در سال جدید تدریس می شود ، پشت سر بگذاریم. پیش بینی جزئی از درآمد شما می شود. با این حال ، شما باید حواس خود را به هزینه های خود بسپارید. به نظر می رسد که گردش پول به میزان قابل توجهی متورم خواهد شد. روابط جدید شکوفا می شود. اما بیش از حد اعتماد خود را به یک آشنای جدید نگذارید. خصوصاً اگر آن فرد از جنس مخالف باشد. شما مستعد بازگشت بیماری قدیمی هستید. 
 
 
 
فال و طالع بینی هفتگی
فال هفته
 
 
 
طالع بینی متولدین مهر :
 
این زمان برای کارآفرینان است که از زمانی که سیارات در حال گذر هستند ، مقاومت در شخصیت خود نشان دهند. این حرکت نادرست مانع هرگونه معامله می شود. همچنین ، این دوره برای تصمیم گیری مهم نیست. برای دارندگان شغل ، این هفته ممکن است ایده آل نباشد. رئیس آنها  آنها را تحت فشار قرار می دهد تا سخت تر کار کنند. به دانشجویان آموزش عالی توصیه می شود کمی برای سال تحصیلی آینده آماده شوند. دستیابی به سودهای پولی دشوار خواهد بود. بعلاوه ، یک هزینه پولی غیرقابل پیش بینی ایجاد خواهدشد. مهم نیست که چه وضعیت مالی داشته باشید ، برای تأمین آینده خود باید از بودجه خود صرف کنید. عاشقان باید صبر کنند. از نظر سلامتی ، اسیدیته در اینجا تنها دشمن شما خواهد بود.
 
 
 
طالع بینی متولدین آبان :
 
اگر مشاغل خود را اداره می کنید ، معاملات منظم شما را در زمان دیگری غم انگیز نگه می دارند. شما می توانید تلاش زیادی برای نتایج ناچیز کنید. کلیه دانشگاهیانی که در حال تعطیل هستند در حال حاضر باید موضوعاتی را که باید در سال تحصیلی جدید تدریس شوند ، ارجاع دهند. به این ترتیب ، آنها از دیگران جلوتر خواهند بود و چیزهایی را که بدون تدریس توسط اساتیدشان تدریس می شوند ، بدون دردسر درک خواهند کرد. رویاهای کسانی که مایلند برای مطالعات بیشتر به خارج از کشور بروند ، از بین می روند. گذار آسمانی امیدهای آنها را فرو می برد. هرگونه اقدام بلندپروازانه برای افزایش درآمد مالی ، ناموفق خواهد بود. با این حال ، درآمد معمولی طبق معمول پیش می رود. در اینجا هیچ هزینه قابل توجهی پیش بینی نشده است. هیچ رابطه عاشقانه جدیدی نباید در اینجا شکل بگیرد. پیوند با یکی از اعضای خانواده احتمالاً خراب است. 
 
 
 
طالع بینی متولدین آذر :
 
صاحبان مشاغل به امید دستیابی به معامله بزرگ ، مشتریان را دنبال می کنند. با این حال بعید به نظر می رسد که آنها در تلاشهای پرشور خود موفق شوند. دانش آموختگان ممکن است به یک فرصت درآمدزایی جذب شوند اما به آنها توصیه می شود که ابتدا آموزش خود را تکمیل کنند. درآمد این هفته طبق معمول باقی می ماند. همه هزینه های دیگر بدون مشکل باید برطرف شود. خروج پول می تواند اتفاق بیفتد. جوانان مجرد باید شاهد شکوفایی یک رابطه دنج با یک عضو جنس مخالف باشند. افراد متاهل باید مدتی را با یکدیگر بگذرانند. آنها باید به یکدیگر توجه و محبت نشان دهند. سلامتی باید تقریباً کامل باشد. هیچ وقت برای شروع ورزش دیر نیست.
 
 
 
طالع بینی متولدین دی :
 
کارمندان شاغل ممکن است نسبت به جایگاه خود در سازمان احساس ناامنی کنند. به شما توصیه می شود که کار سخت همه این افکار تضعیف کننده را برطرف خواهد کرد. دانش آموزان در سال تحصیلی نهایی خود باید در تلاش های علمی خود باقی بمانند. امور مالی باید با ورود بی رویه پول از منابع معمول و بدون هیچ گونه هزینه قابل توجهی از خود مراقبت کنند. روابط عاشقانه این هفته ترشح می شود. نسبت به هرگونه ناراحتی در ریه ها دقت کنید.
 
 
 
طالع بینی متولدین بهمن :
 
تمام تلاش ها برای دستیابی به معامله سودآور توسط کارآفرینان منجر به سود می شود. از طرف دیگر ، افراد شاغل باید یک هفته خارق العاده داشته باشند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد باید سعی کنند از این طریق کار، درآمد کسب کنند. کیف پول شما در این 7 روز چاق تر نمی شود. خوشبختانه انتظار می رود که هزینه های داخلی ثابت باقی بماند. هزینه های مربوط به خانواده در حال افزایش است. زوج های متاهل باید احساسات شریک زندگی خود را در چشم خود حفظ کنند. به نظر می رسد برخی از درگیری در پیوند شما وجود دارد. پیش بینی می شود زوج های متاهل در روابط خود با مشکلاتی روبرو شوند. عفونت ویروسی ممکن است شما را آزار دهد.
 
 
 
طالع بینی متولدین اسفند :
 
این هفته به دلیل حرکت نامناسب سیارات ، خبرهای خوبی برای صاحبان مشاغل ندارد. شما باید مشتری بیشتری بدست آورید اما معامله بعید به نظر می رسد. در حالی که ممکن است ببینید درامد مالی شما در حال رشد است ، انتقال سرنوشت ساز کیوان همچنین نشانگر هزینه سنگین پول است. از این رو ، شما باید برای مواجهه با یک بیماری خاص آماده باشید. افراد در یک رابطه عاشقانه تمایل دارند با برخی از توافقات روبرو شوند. به آنها توصیه می شود که سعی نکنید آن را به زور حل و فصل کنند.
 
 
 
 
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...