رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (20 دی تا 26 دی 99)


SARDAR

ارسال های توصیه شده

 
مجموعه: فال و طالع بینی
 


 

طالع بینی هفته, طالع بینی هفته جاری

طالع بینی هفته

 

فال هفته (20 دی تا 26 دی 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین

به طور کلی ، در طول این هفته از سلامتی خوبی برخوردار خواهید شد و دلایل این سلامتی منظم بودن شما در ورزش و رژیم غذایی سالم خواهد بود. علاوه بر این ، ممکن است همسر شما از شما درخواست کمک مالی کند یا ممکن است آنها انتظار این مسئولیت را از شما داشته باشند. پدر شما ممکن است کمک های مورد نیاز شما را انجام دهد. همچنین ، ممکن است شغل خود را تغییر دهید و بنابراین یک محیط کار جدید پیدا کنید. این تغییر ممکن است شما را قادر سازد در زندگی حرفه ای خود عملکرد بهتری داشته باشید که به نوبه خود باعث شود درآمد بیشتری کسب کنید. علاوه بر این ، ممکن است یکی از دوستانتان از شما خواستگاری کند یا ممکن است شخصی را که دوست دارید پیشنهاد ازدواج دهد. اگر متاهل هستید ، می توانید با همسرتان به سفری کوچک بروید. شما احساس عشق خود را با همسرتان در میان خواهید گذاشت. این می تواند پیوند بین هر دو شما را تقویت کند. ممکن است در کارهایی که به تأیید دولت نیاز دارید موفق شوید. برای بهتر شدن چشم انداز شغلی خود ، موارد را دوباره تجزیه و تحلیل کنید. اگر شما در حال انجام کارهای تحقیقاتی در زمینه مطالعات هستید ، احتمالاً موفق خواهید شد. اگر دانشجوی علوم یا زبان برنامه نویسی هستید ، این هفته آینده روشنی در انتظار شماست.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

در این هفته باید صبر و تحمل خود را در محل کار حفظ کنید. شانس به نفع شما خواهد بود و از بزرگسالان خود پشتیبانی خواهید کرد زیرا آنها از سخت کوشی و عزم راسخ شما قدردانی خواهند کرد. شما باید از پرخاشگری و انتظار بیش از حد اجتناب کنید. اگر در تفکر خود پرخاشگر و منفی باشید ، می تواند شما را به سمت اشتباه هدایت کند. در مورد پول و امور مالی ، این هفته یک کیسه مخلوط خواهد بود. مسائل بهداشتی ممکن است نیاز به هزینه های مالی داشته باشد زیرا برای رفع مشکلات به درمان پزشکی نیاز دارید. این هزینه ها می تواند ناگهانی باشد. از طرف دیگر ، اگر به دنبال وام هستید ، ممکن است به راحتی مجازات شوید. در مورد رابطه زناشویی نیز باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. هنگام برقراری ارتباط با شریک زندگی خود باید سخت گیری کمتری داشته باشید. مقداری فضا به همسرتان اختصاص دهید و اجازه ندهید پرخاشگری بین هر دو شما رخ دهد. همچنین ، او را با هدیه غافلگیر کنید و مقداری وقت با کیفیت را با هم بگذرانید. در روابط زناشویی عملی نباشید ، ممکن است به پیوند شما آسیب برساند. در زمینه های سلامتی و رفاه ، هفته مخلوطی از است. راز سلامتی در داشتن یک برنامه مناسب و سپس پایبند بودن به آن نهفته است. این روش به شما روزهای بدون دردسر و روال عاری از استرس می دهد.

 

طالع بینی متولدین خرداد

کسانی که ازدواج کرده اند باید در طول هفته روی مسائل خانوادگی تمرکز کنند. در همان زمان ، شما باید تمرکز خود را بر روی تجارت و کار خود حفظ کنید وگرنه ممکن است درآمد شما مختل شود. اعضای خانواده باید اطمینان حاصل کنند که فرزندان خانواده دچار مشکل  نخواهند شد. تمام مراقبت های لازم از کودکان باید در این هفته انجام شود. کسانی که تاجر و صنعتگر هستند از فرصت هایی که پیش روی شماست بهره مند می شوند. شما منتظر تغییرات عمده ای در وضعیت خود خواهید بود. کسانی که بنگاه های معاملات ملکی و سازندگان هستند نیز در این هفته اوقات خوبی خواهند داشت. در معاملات موجود سود خوبی کسب خواهید کرد و همچنین قادر خواهید بود برخی از معاملات جدید را نیز به دست آورید. فعالیت های جدید خاصی رونق می گیرد و تجارت شما رونق می گیرد. از طرف دیگر ، اگر شما یک معلم هستید ، ممکن است احساس کنید که تلاش های شما به هدر می رود. دانش آموزان ممکن است طبق انتظارات عملکردی نداشته باشند. هنرمندان به ویژه هنرمندان سینما اوقات خوبی خواهند داشت. اگر با مشکلات مالی روبرو شده اید ، احتمالاً در این هفته کمی مهلت خواهید گرفت. حتی ممکن است از منابع غیر منتظره درآمد کسب کنید. همچنین ، شما نباید بدون اطمینان اینکه که پول خود را پس می گیرید ، به هیچکس وام دهید.

 

طالع بینی متولدین تیر

احتمالاً روح خود را زنده خواهید کرد. بنابراین ، سیارات زندگی عاشقانه شما را با کمال مثبت و خوشبختی برکت می دهند. اما باید از مطرح كردن حوادث گذشته خودداری كنید زیرا احتمالاً تأثیرات سوء بر روابط شما خواهد داشت. اگر قبل از شریک زندگی خود احساسات خود را ابراز کنید ، خوب عمل خواهید کرد. با این حال ، ممکن است در روابط خود با موانعی روبرو شوید. بنابراین ، شما باید با حوصله و احتیاط زیادی عمل کنید. شما حرکت های هوشمندانه ای انجام خواهید داد که ممکن است شما را در حرفه خود موفق کنید. با این حال ، برخی اقدامات یا تصمیمات تکانشی ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد. شما در درون خود ایده های مثبتی خواهید داشت و از پشتیبانی سیاره ای برخوردار خواهید شد که به شما کمک می کند به چیزهای زیادی دست پیدا کنید. با این حال ، ممکن است در سطح اطمینان شما نوسانات مداوم وجود داشته باشد و این ممکن است در بعضی مواقع گیج شود. در قسمت پایانی هفته ، حرکت مثبت خواهید داشت. و این مرحله برای انجام برخی از حرکتهای مهم شغلی مناسب خواهد بود. سخت کوشی شما را قادر می سازد به اهداف خود برسید. ممکن است فرصت های اضافی برای سود اقتصادی وجود داشته باشد ، با این حال ، شما باید فقط پس از مشورت دقیق تصمیمات اساسی بگیرید زیرا این هفته کمی پیچیده به نظر می رسد. سلامتی شما در فرم خوبی باقی می ماند. اگر در سطح انرژی شما نوساناتی وجود داشته باشد ، ممکن است نتیجه برخی تخلیه های عاطفی در این مرحله باشد.

 

طالع بینی متولدین مرداد

ابتدای هفته ممکن است شما را راحت تر و خود راضی جلوه دهد. اما تأثیر سیارات ممکن است شما را مجبور کند تا احساس راحتی خود را از بین ببرید. ممکن است وقتی موفقیت مطلوبی کسب نمی کنید احساس خوبی نداشته باشید. اما اجازه ندهید این شما را ناامید کند. شما باید به اعتقادات خود پایبند باشید. چالش ها می توانند نعمتی مبدل باشند زیرا ممکن است به شما کمک کنند تا قویتر ظاهر شوید. بنابراین ، شما باید خوش بین باشید. همیشه امید وجود دارد. در هنگام اظهار نظر ، از پرخاشگری خودداری کنید. شما باید در برابر پیشنهادهای سازنده خیرخواهان باز باشید. این عدم اطمینان را پاک می کند و هماهنگی ، عشق و گرمی بیشتری را در روابط شما ایجاد می کند. ممکن است اوضاع در جبهه مالی بهتر شود ، برخی از مسائل در انتظار حل و فصل هستند. مسلماً مسئولیت های شما افزایش می یابد ، همچنین از زحمات شما قدردانی می شود. به محض پایان هفته اوضاع در جبهه آموزش بهتر می شود و شما می توانید به اهداف خود برسید. همچنین می توانید سلامت خود را مدیریت کنید.

 

طالع بینی متولدین شهریور

این هفته به طور کلی مورد علاقه سیارات قرار خواهید گرفت. این به شما امکان می دهد چشم انداز شغلی خود را ارتقا دهید. حرکت شغلی مثبتی در کار شما ایجاد خواهد شد ، با این وجود در اواسط این هفته از تصمیمات و توانایی های خود مطمئن نخواهید بود. اما به تدریج عدم قطعیت ها از بین می رود و در اواخر هفته عملکرد بهتری خواهید داشت. به آرامی و به طور پیوسته ، جریان پول احتمالاً افزایش می یابد و قسمت آخر هفته مرحله مثبتی برای شما خواهد بود. در این هفته روابط جدید ، معنادار و جالبی ایجاد خواهید کرد. هوش و سخت کوشی شما را قادر می سازد تا در مطالعات پیشرفت خوبی داشته باشید و در مطالعات و امتحانات نمره خوبی کسب کنید. به دلیل برنامه های شلوغ کاری و حجم کار ، ممکن است نوساناتی در سلامتی شما ایجاد شود. 

 

طالع بینی هفته, طالع بینی هفته جاری

فال هفته

 

طالع بینی متولدین مهر

بیشتر شما ممکن است در ابتدای هفته با چالش روبرو شوید. در اطراف سردرگمی وجود خواهد داشت اما شما به اندازه کافی عاقلانه قادر به حل مشکل خواهید بود. با این حال ، برای رسیدن به اهداف خود باید اضافه کار کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که کارهای خود را به موقع انجام می دهید ، گام های مناسبی بردارید. اگر به دنبال کمک مالی هستید ، باید مدارک اضافی برای تهیه آن ارائه کنید. علاوه بر این ، شما ممکن است به کمک خانواده خود نیاز داشته باشید تا بی نظمی خانگی خود را برقرار کنید. یک سفر کوتاه روی کارت است که به شما امکان می دهد خیال خود را راحت کنید. برخی از شما ممکن است به یک سفر کوتاه زیارتی بروید. اطمینان حاصل کنید که در خارج از خانه خود زیاد هزینه نمی کنید زیرا پس انداز شما به طور کامل تخلیه می شود.

 

طالع بینی متولدین آبان

این یک هفته جالب برای شما خواهد بود. شما به مناطق مختلف زندگی علاقه فعالی پیدا خواهید کرد. شما سرگرمی رویایی خود را دنبال خواهید کرد و حتی در جهت بهبود علاقه خود به فعالیتهایی که باعث فعال و مشغول نگه داشتن شما شده است تلاش خواهید کرد. برخی از دانش آموزان ممکن است به عنوان بخشی از برنامه یادگیری خود به یک شهر جدید سفر کنند. این هیجان انگیز خواهد بود اما به خاطر داشته باشید ، این یک سفر تفریحی نیست. برخی از شما همچنین ممکن است در مصاحبه ای برای یافتن شغل جدید ظاهر شوید. این پیشنهاد شغلی ممکن است نه تنها سودآور باشد بلکه ممکن است باعث شود شما متوجه شوید که در سازمان جدید خود بسیار مهم هستید. شما یک سرمایه برای سازمان در نظر گرفته می شوید. اگر به دنبال وام یا اعتبار برای استفاده شخصی هستید ، این هفته ارزشمند خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که بیش از آنچه مورد نیاز است به دنبال آن نیستید. شما باید بر همین اساس از دارایی خود استفاده کنید

 

طالع بینی متولدین آذر

یک هفته بسیار هیجان انگیز برای بیشتر شما خواهد بود. شما ممکن است دوستان جدیدی پیدا کنید. مسافرت روی کارت است اما ممکن است کیف پول شما را نیز تحت فشار قرار دهد. پول خود را برای هر چیزی که ارزش ندارد هدر ندهید. ممکن است فرصت های جدیدی در حرفه شما وجود داشته باشد اما باید انتخاب کنید. برای انتخاب صحیح از دوستان خود کمک بگیرید. از حمایت عظیم خانواده لذت خواهید برد. با این حال ، ممکن است برخی از مسائل قدیمی مطرح شود که ممکن است شما را درگیر ناخوشایند کند. باید سعی کنید از اصطکاک جلوگیری کنید. هفته برای مسائل مالی خیلی خوب نیست. شما ممکن است در سهام  سرمایه گذاری کنید. با این حال ، بازده ممکن است طبق انتظارات نباشد. باید سعی کنید در تصمیم گیری دقیق باشید. 

 

طالع بینی متولدین دی

ممکن است در روزهای ابتدایی این هفته از زندگی خود راضی باشید. احساس مثبت و راحتی خواهید کرد. اما با گذشت زمان ، مانع جریان روان زندگی تان خواهید شد. از اشتباه در حرفه یا زندگی شخصی خودداری کنید. حرکت کنید و در زندگی و کار خود پیشرو باشید. اگر اهل تجارت هستید ، این هفته برای شما خوب خواهد بود. حتی ممکن است با مشتری های خارجی نیز سر و کار داشته باشید. راه های جدید باز می شود ، شما دستاوردهای خوبی خواهید داشت. برخی از شما از شغل خود راضی خواهند بود. شما ممکن است در موقعیتی باشید که برای دیگران شغل ایجاد کنید. اگر به دنبال کمک پولی یا  وام هستید ، این هفته زمان مناسب است. پولی را پیدا خواهید کرد که به راحتی سر راهتان قرار می گیرد. ممکن است برخی از شما برای یک سفر آخر هفته لازم باشد با اعضای خانواده قدم بردارید.

 

طالع بینی متولدین بهمن

این هفته مراقبت از هزینه های شماست. هزینه های برنامه ریزی نشده ممکن است استرس زیادی برای شما ایجاد کند. همچنین ، فکر بیش از حد ممکن است بر سلامتی شما تأثیر بگذارد ، بنابراین از آن اجتناب کنید. زمان خوبی در محل کار پیش بینی شده است. شما با همکاران و مدیران خود تبادل اطلاعات خواهید کرد. کسانی که در بخش IT فعالیت می کنند ، در حرفه زبان برنامه نویسی موفق خواهید شد. شما قادر خواهید بود بهترین کار خود را در محل کار ارائه دهید. علاوه بر این ، شما علاقه مند به خودسازی و نظافت شخصیت خود هستید. زمان خوبی برای دوست داشتن زندگی و عشق است. شما با مادر و سایر اعضای خانواده رابطه خوبی خواهید داشت و ممکن است با همسران خود یک مهمانی کوچک داشته باشید. همچنین ، شما ممکن است یک مراسم مذهبی ترتیب دهید و ممکن است به یادگیری کتاب مقدس علاقه مند شوید. شانس در کنار شما خواهد بود. با این حال ، رابطه شما با فرزندانتان می تواند استرس زا باشد. سعی کنید اوقات با کیفیتی را با آنها بگذرانید و اهمیت آنها را بیشتر کنید. ممکن است با چند دوست قدیمی ملاقات کنید.

 

طالع بینی متولدین اسفند

تغییرات زیادی در مسئولیت کاری شما در محل کار ایجاد خواهد شد. اما ، اگر شما یک فرد تجاری هستید ، هیچ تغییری اساسی در برنامه کاری خود ایجاد نکنید زیرا اوضاع به نفع شما نخواهد بود. حرکات سیاره ای همچنین نشان می دهد که مربی شما آنجا خواهد بود تا به شما در رشد شغلی شما کمک کند. درگیری در این هفته یا اختلاف نظر با یک همکار یا رئیس شما منجر به استرس و مشاجره در این هفته خواهد شد. ممکن است با یک دوست قدیمی آشنا شوید که باعث خوشحالی شما شود. شما پیوند خوبی با همسرتان خواهید داشت. از بحث و جدال غیرضروری با او خودداری کنید وگرنه پیوند شما آسیب می بیند. ممکن است به یک سفر کاری کوتاه به مکانی نزدیک بروید. در مورد دانش آموزان ، شما از پدر یا مربی خود کمک خواهید گرفت. سعی کنید تمام کارهای معلق را در این هفته پاک کنید. ممکن است از زندگی روزمره خود خسته شده باشید بنابراین به شما توصیه می شود که کمی از کار روزانه خود کوتاه بیایید و کمی وقت با کیفیت را با دوستان و خانواده خود سپری کنید. همچنین ، ستاره ها پیش بینی می کنند که ممکن است به سمت فعالیت های مذهبی گرایش پیدا کنید.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...