رفتن به مطلب

بیوگرافی محمد سیانکی گزارشگر و همسرش + زندگی شخصی

SARDAR

ارسال های توصیه شده

بیوگرافی محمد سیانکی گزارشگر و همسرش + زندگی شخصی

محمد سیانکی متولد 1352 در شهر ری، گزارشگر فوتبال است

فارغ التحصیل لیسانس مدیریت از دانشگاه تهران و فوق لیسانس مدیریت رسانه می باشد، با فوتبال شروع کرد و حالا گزارشگر ورزشی رادیو و تلویزیون است

در این مطلب بیوگرافی محمدی سیانکی را می خوانید

بیوگرافی محمد سیانکی

مفتخرم اهل شهر ری هستم

افتخار می کنم در شهرری و مجاورت بارگاه شاه عبدالعظیم حسنی می باشم شهر ری چهره های زیادی به عرصه ورزشی معرفی کرده از آقایعلیرضا فغانی داور بگیر، تا جواد نکونام و محمد کشاورز فوتسالیست

شروع فعالیت با رادیو

در سال 1379 وقتی 27 ساله بود بعد از گرفتن فوق لیسانس از طریق یکی از گزارشگران جبهه و جنگ بنام آقای براری که هم محلی من بودند به رادیو معرفی شدم

در گروه ورزش رادیو تست دادم و بعد از قبولی کارم را با رادیو شروع کردم

عکس های محمد سیانکی گزارشگر
عکس های محمد سیانکی گزارشگر

از رادیو تا تلویزیون

تا سال 1380 فقط در رادیو کار می کردم تا اینکه شبکه سه افتتاح شد

روزی به خانه آمدم و مادرم گفت از شبکه سه تلویزیون تماس گرفتند و دعوت به همکاری کردند، اینطور بود که از رادیو به تلویزیون آمدم و مشغول بکار شدم

اولین برنامه شبکه سه

اولین برنامه که شبکه سه بودم یک ماه فوتبال ضبطی از باشگاه های فرانسه در برنامه ای بنام منتخب ورزشی که از 3 تا 6 بامداد پخش می شود کار کردم

محمد سیانکی

مربیگری فوتبال

در کنار تحصیلات تا فوق لیسانس بخاطر علاقه ای که به فوتبال داشتم دوره های مربیگری را طی کردم، اگر گزارشگر نمی شدم مربی فوتبال بدودم

همیشه آرزو دارم خدا پولی در اختیارم قرار دهد که یک آکادمی حرفه ای فوتبال تاسیس کنم

ازدواج و همسرم

چند سالیست ازدواج کردم و یک فرزند دارم

همسرم اوایل مخالف فوتبال بود اما الان یکی از منتقدان سر سخت من می باشد و فوتبال را خوب درک می کند، در ضمن من در یک خانواده کاملا فوتبالی بزرگ شده ام

محمد سیانکی گزارشگر

گوشی هوشمند ندارم !

من در فضای مجازی هیچ فعالیتی ندارم و حتی گوشی هوشمند ندارم، من یک گوشی ساده دارم که تنها می توان با آن مکالمه کرد و اس ام اس داد.

اما به نقدهایی هم که می شود احترام می گذارم

مجری طرفدار پرسولیس !؟

اینکه من طرفدار پرسپولیس هستم نظر برخی از هواداران فوتبال است، من به این دیدگاه احترام می گذارم، اما واقعیت اینست که وقتی برای استقلال هم گزارش می کنم می گویند سیانکی استقلالی است !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...