رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (28 تیر تا 3 مرداد 99)


SARDAR

ارسال های توصیه شده

 

مجموعه: فال و طالع بینی

 
فال هفته اینده, فال و طالع بینی
 
طالع بینی هفته
 
 
 
فال هفته (28 تیر تا 3 مرداد 99):
 
آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.
 
 
 
به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.
 
 
 
طالع بینی متولدین فروردین :
 
این هفته ممکن است برای حرفه و شغل شما بسیار عالی باشد. مدیران شما از فداکاری شما نسبت به کار قدردانی می کنند. توصیه می شود تا بازرگانان در نیمه اول این هفته با احتیاط عمل کنند. این هفته مملو از لحظات شادی آور برای روابط شما خواهد بود. شما ممکن است با اعضای خانواده خود یک زمان شگفت انگیز داشته باشید؛ اگر چه تغییر در رفتار همسرتان ممکن است شما را ناامید کند. دانشجویان ممکن است این هفته واقعاً مثبت باشند. ممکن است در طول این هفته به برخی از دوره های یادگیری آنلاین یا پاره وقت بپیوندید تا دانش خود را افزایش دهید. برای سلامتی به شما توصیه می شود رژیم غذایی سالم داشته باشید. در این مدت احتمال بروز مشکلات معده وجود دارد. این هفته ممکن است از شما بخواهد که در قبال امور مالی خود مسئول باشید و تعادل بین درآمد و مخارج را حفظ کنید.
 
 
 
طالع بینی متولدین اردیبهشت :
 
شما می توانید فرصت های شگفت انگیز از رشد برای حرفه و کار خود کسب کنید. فداکاری شما در شغل شما مورد توجه مدیران شما خواهد بود. این هفته ممکن است برای مطالعات شما شگفت انگیز باشد. شما روی یادگیری چیزهای جدید تمرکز خواهید کرد. زیاده روی و عملکرد شما در فعالیتهای خارج از برنامه نیز بسیار بالا خواهد بود. برای امور مالی ممکن است اوقات خوبی داشته باشید. منابع درآمد شما ممکن است افزایش یابد. همچنین ممکن است پولی که به دیگران داده اید را پس بگیرید. شما و عزیزانتان ممکن است در این هفته زمان بسیار خوبی را سپری کنید. پیوند شما در این روند قوی تر می شود. 
 
 
 
طالع بینی متولدین خرداد :
 
شغل شما به خوبی پیش خواهد رفت و ممکن است در این هفته فرصتهای بسیار خوبی کسب کنید. همچنین ممکن است تجارت خود را گسترش دهید. اگر می خواهید انتقالی بگیرید ، ممکن است این هفته برای شما سودمند باشد. شما باید به برنامه ریزی مالی توجه کافی داشته باشید. ممکن است شما بر حفظ سلامت روحی و جسمی خود تمرکز کنید. توصیه می شود با این وجود معاینات پزشکی منظم انجام شود. در این هفته ، شما باید در مورد روابط خود محتاط باشید زیرا می تواند اختلاف نظر بین شما و دوستانتان وجود داشته باشد. ممکن است در طول این هفته از پیشرفت فرزندان خود احساس نگرانی کنید. 
 
 
 
طالع بینی متولدین تیر:
 
ممکن است در این مدت خود را به خوبی بیان کنید و از مهارتهای ارتباطی شما قدردانی شود. برای بحث و یا نمایش ایده های نوآورانه خود در مراجعین یا همکاران ، این هفته ممکن است به نفع شما باشد. این دوره ممکن است به شما در تعیین پایه و اساس آینده خود کمک کند. ممکن است شما از افراد اطراف خود پشتیبانی خوبی داشته باشید. در طول این هفته ، دلبستگی عاطفی شما با همسرتان افزایش می یابد. از نظر جسمی متناسب خواهید بود.
 
 
 
طالع بینی متولدین مرداد :
 
شغل شما در این هفته به ارتفاعات جدید موفقیت می رسد. شما ممکن است مشکلات موجود خود را نیز برطرف کنید. مدیران شما ممکن است پشتیبانی بسیار خوبی را به شما ارائه دهند. در این مدت احتمال اینکه از سرماخوردگی و سرفه رنج ببرید وجود دارد. بنابراین شما باید محتاط باشید. برای احساس شاد بودن توصیه می شود که یوگا و پرانایاما را انجام دهید. شما ممکن است در طول این هفته از شریک زندگی خود پشتیبانی شگفت انگیز دریافت کنید. اگر مجرد باشید ، ممکن است در یافتن شریک زندگی ایده آل خود موفق شوید. اگر می خواهید رابطه جدیدی را آغاز کنید ، قبل از تصمیم گیری باید دو بار فکر کنید. ممکن است شما به فعالیتهای فوق برنامه علاقه مند شوید. وضعیت مالی شما در این هفته عالی خواهد بود. 
 
 
 
 
طالع بینی متولدین شهریور :
 
این هفته ممکن است در محل کار مشکل داشته باشید. اگرچه ، با گذشت زمان قادر خواهید بود تمام وظایف خود را بطور مؤثر انجام دهید. ممکن است در طول این هفته با فراز و نشیب های زیادی روبرو شوید. این هفته ممکن است به طور متوسط نتایج مالی خوبی را ارائه دهد. سه روز آخر هفته برای شما بسیار عالی خواهد بود. حتی ممکن است هزینه هایی را برای بهبود سبک زندگی خود متحمل شوید. این هفته ممکن است به خاطر عشق و رابطه شما بسیار عالی باشد. به احتمال زیاد در این مرحله به شریک زندگی خود نزدیک خواهید شد. این هفته از نظر سلامتی برای شما متوسط خواهد بود. به شما توصیه می شود برای حفظ سلامتی و تناسب اندام خود در این مدت به طور منظم ورزش کنید.
 
 
 
فال هفته اینده, فال و طالع بینی
طالع بینی هفتگی
 
 
 
طالع بینی متولدین مهر :
 
در این هفته می توانید از اعضای خانواده انتظار داشته باشید که وقت بیشتری را با شما سپری کنند. در حالی که به نظر می رسد همه چیز در جبهه کار به خوبی پیش می رود ، سعی کنید در کنار عزیزان خود وقت بگذارید زیرا آنها نیز به عشق و توجه شما نیاز دارند. این هفته پول جریان دارد ، به شما توصیه می شود برای اعضای خانواده خود نیز سرمایه گذاری کنید. خوب است که همه منابع مالی خود را به صورت مستقیم هدایت کنید و آنها را برای آینده ای مطمئن سرمایه گذاری کنید. این هفته همچنین شاهد هستیم که بازرگانان سود خود را از مشاغل خود کسب کنند.
 
 
 
طالع بینی متولدین آبان :
 
 
تلاش های شما برای شغل شما نتایج مثبتی خواهد داشت. چنین نتایج شما را ترغیب به پیشرفت می کند. به عنوان یک کارمند ، از تلاشهای شما قدردانی می شود. با این حال ، برای منافع مالی مورد نظر صبر داشته باشید. شما باید در برنامه ریزی مالی خود مراقب باشید تا از بروز هرگونه استرس در آینده جلوگیری شود. چنین برنامه ریزی دقیق برای مدیریت امور مالی شما سودمند خواهد بود. ممکن است سعی کنید تجارت خود را گسترش دهید. این ارتباطات تأثیر مثبتی در آینده نزدیک ایجاد می کند. برنامه شلوغ شما ممکن است درگیری بین شما و شریک زندگی شما ایجاد کند. در این هفته باید به سلامتی خود توجه جدی کنید. حتماً داروهای خود را مرتباً مصرف کنید. 
 
 
 
طالع بینی متولدین آذر :
 
یک هفته خوب برای مجردها برای برقراری رابطه جدید است. متعهلین مجبور می شوند تغییرات اساسی در روابط خود ایجاد کنند. درآمد این هفته خوب خواهد بود. پس انداز پول را برای هزینه های آینده شروع کنید. ممکن است در پشت تجملات و کارهای غیرضروری هزینه های زیادی صرف کنید. شما قادر به پرداخت وام و بدهی های قدیمی خود خواهید بود. سرمایه گذاری در یک ملک ایده آل خواهد بود. حرفه ای هایی که می خواهند شغل خود را تغییر دهند می توانند این هفته این کار را انجام دهند. شما ممکن است این هفته با فرصت ها و پیشنهادهای جدید بیایید. شما سود بیشتری کسب خواهید کرد و در معامله با شرکای خارج از کشور شرکت خواهید کرد. 
 
 
 
طالع بینی متولدین دی : 
 
یک هفته راحت با خانواده خواهید گذراند. عشق بزرگترها به شما شادی و آرامش درونی می بخشد. شریک زندگی شما بسیار احساساتی و مثبت می شود. زندگی عاشقانه شما در طول آخر هفته مترقی خواهد بود. درآمد و هزینه شما یکسان خواهد بود. بودجه هفتگی را برنامه ریزی کنید. در هنگام سرمایه گذاری پول از درگیر شدن در میانبرها خودداری کنید. عدم حمایت همکاران شما منجر به استرس خواهد شد. یک هفته مناسب برای گسترش مشاغل است. یک هفته خوب برای هنرمندان و خوانندگان است. 
 
 
 
طالع بینی متولدین بهمن :
 
برای زوجین ، هفته پیش رو ممکن است باعث ایجاد سوء تفاهم بین شما و همسرتان شود. پنج روز اول برای روابط مناسب است. احتمال بروز اختلالاتی در اعضای پیرتر خانواده شما وجود دارد. از این رو ، هنگام برخورد با آنها ، مراقبت های بیشتری کنید. اگر به دنبال درآمد بیشتر هستید ، میانبرها را فراموش کرده و تلاش بیشتری کنید. پرداختهای خود را به تعویق نیاندازید زیرا ممکن است اواخر هفته باعث استرس شود. سرمایه گذاری در این هفته توصیه نمی شود. سعی کنید هزینه و پس انداز خود را حفظ کنید زیرا هر دو به موازات آن می روند. 
 
 
 
طالع بینی متولدین اسفند:
 
این هفته ممکن است از نظر زندگی شخصی شما دشوار باشد. اختلال در ازدواج شما ممکن است رخ دهد. با این حال ، شما از دوستان پشتیبانی خواهید کرد. در جبهه کار ، ارتباط با زیردستان خوب خواهد بود. کارمندان باید یاد بگیرند که پس انداز کنند. ممکن است مخارج ناخواسته اتفاق بیفتد. برای حفظ روابط خود باید یک هدیه گرانقیمت برای محبوب خود خریداری کنید. شما می توانید در کار به عنوان کارمند انتظار قدردانی داشته باشید.  مشاغل صادرات و واردات امن خواهد بود. یک هفته خوب برای مشاوران مالی خواهد بود.
 
 
 
گردآوری:بخش سرگرمیمیهن چت

 

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...