رفتن به مطلب

با انتخاب یک فنجان به راز‌های درون شخصیتتان پی ببرید!


Maryam

ارسال های توصیه شده

با انتخاب یک فنجان به راز‌های درون شخصیتتان پی ببرید!

در مطلب زیر تستی جالب برای شما تهیه کرده‌ایم که زوایای پنهان شخصیت شما را برملا می‌کند.

میهن چت

 

 

 چه چیزی دوست دارید نوش جان کنید؟ چای یا قهوه؟ نوشیدنی مورد علاقه خود را در این تست سرگرمی معرفی کنید.

از چه فنجانی دوست دارید آن را بنوشید؟ این واقعیت جزئی می‌تواند در مورد شخصیت شما چیز‌های زیادی را بیان کند.با انتخاب یک فنجان به راز‌های درون شخصیتتان پی ببرید!//// دپو

لیوان شماره ۱
شما مثبت اندیش هستید. شما فقط چیز‌های خوب را در افراد مشاهده می‌کنید، و این باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشید شما عاشق حیوانات، فیلم‌ها و مکالمات جالب هستید. شاید شما بیشتر از این که به دنبال ماجرا‌های عاشقانه باشید، بیشتر به گفتگو با دوستان و خانواده علاقه دارید.

لیوان شماره ۲
شما کیفیت را نسبت به کمیت و ارزش کلاسیک را در همه چیز ترجیح می‌دهید. شما فردی ظریف بین هستید که وقتی روال معمول نقض می‌شود دوست ندارید. شما اعتماد به نفس دارید، اما در واقع عزت نفس پایینی دارید. شما خردمند، باهوش هستید و دوست دارید که همه چیز را کنترل کنید. شما باید مراقب باشید، زیرا گاهی به کسانی که لیاقت آن را ندارند اعتماد می‌کنید. شما عاشق گفتگو‌های خوبی هستید که الهام بخش دیگران است.

لیوان شماره ۳
شما دوست دارید در خدمت دیگران باشید. شما در کار موفق هستید، جایی که جلسات و تعطیلات را سازماندهی و برنامه ریزی می‌کنید. اما در خانه همه چیز متفاوت است. پیدا کردن تعادل در زندگی شخصی برای شما دشوار است و اغلب عصبی هستید. شما تلاش می‌کنید همه چیز را کنترل کنید، اما برای این کار باید تعادل پیدا کنید. شما باید زمان بیشتری را برای تأمل عمیق بر زندگی اختصاص دهید.

لیوان شماره ۴
شما همیشه عجله دارید. شما به طور مداوم در روز زمان کم می‌آورید. شما دوست ندارید که با افکار خود تنها باشید، بنابراین سعی می‌کنید تمام وقت خود را مشغول کاری باشید. شما بسیار منظم هستید، اما باید به آنچه می‌خواهید واقعاً از زندگی بدست بیاورید فکر کنید. با افرادی که بیشتر از شما الهام می‌گیرند صحبت کنید. آرام شوید و از دنیای شگفت انگیز اطراف لذت ببرید!

لیوان شماره ۵
شما متفکر هستید، اما فاقد احساسات در زندگی هستید. شما نمی‌دانید اهداف شما در آینده چیست، اما مطمئن هستید که می‌خواهید مزایایی بدست بیاورید. باید بفهمید چه چیزی باعث خوشبختی شما می‌شود. برای شما مردم و به خصوص حیوانات مهم هستند. شما زندگی و آرامش را بسیار دوست دارید، اما باید کار خود را نیز دوست داشته باشید. شما باید احساس نیاز و ارزشمند‌ی کنید.

لیوان شماره ۶
شما فردی زحمتکش و تغییرپذیر هستید که دوست ندارد احساسات خود را نشان دهد. آیا مطمئن هستید که می‌توانید دنیا را تغییر دهید. در برخورد با شما، بسیاری از سادگی شما قدردانی می‌کنند. شما معنای زندگی را در غم‌ها جستجو می‌کنید، زیرا به آن‌ها اهمیت بیشتری می‌دهید. اما در حقیقت، افسردگی و بدبختی زندگی شما را عمیق‌تر نمی‌کند، بنابراین با آن‌ها کنار بیایید.

لیوان شماره ۷
غالباً نگران هستید، بنابراین سعی کنید همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید تا از غافلگیر شدن جلوگیری کنید. شما یک زندگی سطحی را تجربه می‌کنید، و به عمق چیز‌ها نمی‌پردازید. روابط جدی شما را می‌ترساند. از پیروی از رویا‌ها و علایق خود نترسید! آنچه که شما را خوشحال می‌کند پیدا کنید با داشتن ظرفیت همدلی، بسیار باهوش هستید.

لیوان شماره ۸
شما فردی عصبی و مرموز هستید، پر از ایده‌های نوآورانه. شما بسیار مبتکر هستید و تکبر به شما کمک می‌کند تا دیدگاه‌های جسورانه تان را زنده نگه دارید. شما متفکر، متعهد و مستعد و درون گرا هستید. شما باید یاد بگیرید که به شهود خود اعتماد کنید و منبع الهام خود را پیدا کنید.

لیوان شماره ۹
دوست دارید دوست داشته شوید و خودتان را دوست دارید. روز ایده آل شما شامل صحبت‌های هوشمند، کتاب‌های خوب، دانش جدید و موسیقی مورد علاقه است. شما همیشه مودب هستید، که به شما قدرت خاصی می‌بخشد.
شما می‌خواهید به خاطر دستاورد‌های خود مشهور باشید، اما تکانه‌های خودخواهانه گاهی به تصویر شما آسیب می‌رسانند. دوست داشتن خود خوب است و به ضرر دیگران هم نیست. اما نگاهی به اطراف بیندازید و بفهمید که علاوه بر شما موارد جالب دیگری نیز در زندگی وجود دارد.

لیوان شماره ۱۰
شما خیلی فعال هستید شما بیهوده وقت خود را تلف نمی‌کنید و از همه چیز جدید استقبال می‌کنید- ایده‌ها، فرصت‌ها، رویکردها. شما سازگار هستید و در عین حال در تلاش برای خلاقیت هستید. به احتمال زیاد، شما در نوشتن، مطالعه یا آشپزی بسیار خوب هستید. اما شما از کار زیادی می‌ترسید. ناشناخته‌ها شما را دفع می‌کند -، اما درک کنید که اولین قدم همیشه دشوارترین است.

شماره ۱۱ لیوان
شما فردی شاد، خلاق و شوخ هستید، اما به هر چیزی نمی‌توانید برسید. شما غالباً پروژه‌های بزرگی را انجام می‌دهید، اما سپس آن‌ها را در نیمه راه رها می‌کنید، زیرا حوصله ندارید. شما اغلب درباره افراد دیگر قضاوت می‌کنید که چگونه باید رفتار کنند. به احتمال زیاد، در اعماق قلب خود به توانایی‌های خود شک دارید. شما در همه چیز به پشتیبانی نیاز دارید.

لیوان شماره ۱۲
شما فردی شاد و نامتعادل هستید که زندگی را از طریق عینک‌های صورتی نگاه می‌کنید. معمولاً مردم شما را دوست دارند و به شما نزدیک‌تر می‌شوند. شما عاشق مهمانی‌ها هستید. وقتی دیگران خوشحال می‌شوند خوشحال می‌شوید. اما خودتان را فراموش نکنید! افسرده می‌شوید.

شماره ۱۳ لیوان
شما اغلب نگران افراد دیگر و مشکلات آن‌ها هستید، اما اغلب نمی‌دانید چگونه به خودتان کمک کنید. از دنیای اطراف می‌ترسید. شما کار‌های معمولی را دوست دارید. شاید شما اغلب به عقب نگاه کنید و در آرزوی بازگشت به گذشته باشید. با وجود همه تغییرات، باید درک کنید که می‌توانید در همه چیز جنبه‌های مثبت پیدا کنید. شما دیگران را به خاطر ناکامی‌های خود سرزنش می‌کنید، اما به یاد داشته باشید: همه سازنده خوشبختی خود هستند!

شماره ۱۴ لیوان
دوست دارید بعد از یک روز کاری طولانی در آفتاب بنشینید و یک نوشیدنی یخ بخورید. هیچ جاه طلبی ندارید، زیرا آن‌ها را بی معنی می‌دانید. شما از سطح بالایی از زندگی لذت می‌برید، اما اعتقاد ندارید که فردا قادر به مدیریت هستید. شما می‌خواهید تا حد ممکن از زندگی امروز استفاده کنید. شما دوستان و نزدیکان خود را دوست دارید، زیرا لذت‌های ساده برای شما مهم است. شما عاشق ارتباط هستید و واقعاً دوست ندارید چیزی را از دست بدهید.

لیوان شماره ۱۵
شما سرشار از انرژی و عشق هستید که دنیا را به تنهایی تغییر دهید. دوست دارید همیشه در کانون توجه باشید و مردم را سرگرم کنید. شما می‌خواهید همه با شما خوب باشند. شما تلاش می‌کنید این شانس را برای ورود به یک ماجرا از دست ندهید و همیشه در مهمانی‌ها تا آخربمانید تا چیز جالبی را از دست ندهید. شما مهربان هستید، اما به سختی محبت دیگران را درک می‌کنید. در واقع، شما احساسات بسیار عمیقی دارید - در مورد بروز آن‌ها خجالت نکشید!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...