رفتن به مطلب

کارگردان «دل» به کرونا مبتلا شد!

Maryam

ارسال های توصیه شده

منوچهر هادی، کارگردان سینما و تلویزیون ایران، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، خبر ابتلای خود به ویروس کرونا را تایید کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر منوچهر هادی که این روزها سریال «دل» به کارگردانی او از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است، با انتشار پستی در اینستاگرام، از مثبت بودن تست کرونای خود خبر داد.

او در این باره توضیح داد: «امروز خبری در اینستاگرام دارد دست به دست می‌شود و عده‌ای از دوستان و هواداران محترم صفحه بنده را نگران کرده است که کرونا گرفته‌ام. باید عرض کنم که یک هفته پیش کمی سرفه می‌کردم، تماس گرفتم و آمدند منزل تست کرونا دادم و فردایش جواب آمد که مثبت است. شبش کمی تب و لرز داشتم و از فردایش اوکی شدم. دکتر متخصص توصیه کردند دو هفته در منزل قرنطینه باشم و از منزل بیرون نروم تا دیگران را مبتلا نکنم.

پیش تولید «عاشقانه» قوی‌تر از قبل. روزهای پایانی را سپری می‌کند و همه عوامل در دفتر تولید مشغول به کار هستند و به‌زودی کار را کلید خواهیم زد.»

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...