رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (7 تیر تا 13 تیر 99)


SARDAR

ارسال های توصیه شده

طالع بینی هفتگی (7 تیر تا 13 تیر 99)

 

مجموعه: فال و طالع بینی

 

 

 

 

فال و طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی

 

طالع بینی هفته

 

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

 

این زمان ایده آل برای شروع سرمایه گذاری جدید نیست. بازرگانانی که در زمینه تولید مشغول کار هستند یک هفته مشکل آفرین پیش رو دارند. پیش بینی می شود که آنها با مسائل مشکل ساز روبرو شوند. همچنین در محل کار با فشار روبرو خواهید شد. خود را برای مهار آن آماده کنید. در مورد شغل خود تصمیم اصلی اتخاذ نکنید. در این هفته اضطراب و استرس ناتوان کننده را تجربه می کنید. روش های علمی اثبات شده برای کاهش آنها شامل تمرین یوگا ، آهسته دویدن و ورزش کردن است. دانشجویان مهندسی ممکن است با برخی از کارهای دشوار روبرو شوند. این زمان برای کسانی که در گذشته سرمایه گذاری کرده اند ، زمان رضایت بخشی خواهد بود. برای حفظ صلح از بحثهای کلامی با اعضای خانواده خودداری کنید و از انسانی که بیشتر او را دوست دارید غافل نشوید. ممکن است ناآرامی و مشکلاتی در جبهه خانه شما ایجاد شود. آرامش خاطر شما ممکن است به دلیل برخی سوء تفاهم ها یا نزاع ها با نزدیکانتان تحت تأثیر قرار گیرد. ممکن است در خانه خود کمبود امنیت را تجربه کنید. 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

 

 

 

از صاحبان مشاغل که قرار است با دولت یا دادگاه کار کنند ، با رقابت سخت روبرو خواهند شد. آنها باید در این زمینه مراقب باشند. آنها به احتمال زیاد یک معامله سودآور را به دست می آورند. از نظر مالی ، این 7 روز برای شما خوب خواهد بود. عاشقان دلایل بسیار زیادی برای شادی دارند. آنها احساس می کنند عاشقانه به سطح اوج در اینجا می رسند. بهتر است فقط وعده های غذایی خانگی مصرف شود. غذای بیرون می تواند حاوی میکروب هایی باشد که می توانند باعث بروز بیماری های سلامتی شوند. برای آرام کردن اضطراب باید از یوگا و مراقبه استفاده کنید.

 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

 

 

 

هر دو ، بازرگانان و کارمندان دارای حقوق و دستمزد باید در مورد اجرای استراتژی ها و سیاست های کاری جدید فکر کنند. از نشان دادن هر استعدادی که دارید نترسید! مطمئناً چنین استعدادهایی پاداش دهنده خواهند بود. از خوردن غذاهای آماده و پرادویه خودداری کنید. احتمال بروز درد جزئی معده یا اختلال دستگاه گوارش وجود دارد. سعی کنید روابط صمیمانه با خواهر و برادر خود را حفظ کنید. شما هم به صورت شخصی و هم از نظر حرفه ای قادر خواهید بود از مزایای آن استفاده کنید. بازرگانان قادر خواهند بود از معاملاتی که در این مدت انجام می دهند سود زیادی کسب کنند. ما به شما توصیه می کنیم در طول این هفته از گرفتن وام یا ایجاد بدهی خودداری کنید. هر وقت ممکن بود از هزینه‌های غیرضروری خودداری کنید.  اختلافات ، نزاع ها و سوء تفاهم ها با اعضای خانواده پیش بینی شده است. مسائل مربوط به امور مالی ناگهانی و غیرقابل پیش بینی خواهد شد. ممکن است مشکلات مربوط به چشم و بینایی وجود داشته باشد. به طور کلی ممکن است مشکلاتی در ارتباط با گلو یا سلامت دهان وجود داشته باشد. 

 

 

 

طالع بینی متولدین تیر :

 

احتمال مشخصی وجود دارد که کارمندان با جوایز و انگیزه هایی برای عملکرد درخشان خود برخوردار شوند. بازرگانان ممکن است بتوانند رقابت سختی را به رقبا ارائه دهند. دانش آموزان همچنین می توانند در امتحانات رقابتی آینده خود عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. سخت کوشی و پشتکار آنها پاداش خواهد گرفت و آنها را با نتایج شگفت انگیز خود متحیر می کنند! سرمایه گذاری هایی مانند طلا ، نقره و املاک و مستغلات در آینده نزدیک سودآوری خواهد داشت. افراد درگیر در بورس سهام سود خارق العاده ای کسب می کنند. روی راههای سرمایه گذاری ایمن تمرکز کنید.  ممکن است از مشکلات جزئی مربوط به عفونتهای کبدی ، معده و ادرار رنج ببرید. این مسائل شما را از نظر روحی و جسمی مختل می کند. در صورت تداوم این نارضایتی ها ، فوراً با پزشک خود مشورت کنید. احتمالاً نوسانات سنگین روحی را تجربه خواهید کرد. 

 

طالع بینی متولدین مرداد :

 

کسانی که مشتاقانه منتظر تغییر کار خود هستند ، می توانند این هفته را بدون هیچ گونه تردیدی انجام دهند. در این هفته برای تورهای زیادی آماده باشید. از وارد شدن به مشاجرات بیهوده با همکاران خود در محل کار خودداری کنید. شما باید با فرزندان خود دوست باشید. تا حد امکان از درگیری با آنها خودداری کنید. دانشجویان مهندسی برای رسیدن به نتایج مطلوب باید واقعاً سخت کار کنند. قبل از امضای هرگونه اوراق ، اسناد حقوقی یا چک ، بسیار مراقب باشید. انجام این کار ممکن است منجر به ضرر بزرگ مالی می شود. مشارکت کنندگان در تجارت ، به ویژه معاملات روزانه سهام ، باید بسیار مراقب باشند. لازم است در مورد عفونت های پوستی یا انواع دیگر آلرژی های پوستی مراقب باشید. افراد دیابتی نیز باید در طی این هفته بسیار مراقب باشند و آنها باید یک برگه منظم از کنترل قند خون خود نگه دارند.

 

 

طالع بینی متولدین شهریور :

 

 

 

  • استخاره و تفأل؛آري يا خير؟
  • تحت تاثير كدام رنگ هستيد؟

 

 

تجار باید در اولین روز و آخر هفته در مورد امور مالی خود بسیار خاص باشند. جلسات مهم ترتیب داده می شود و شما با موفقیت تجارت را توسعه می دهید. در این دوره وضعیت مالی شما به مراتب بهتر می شود. مزایای پولی نیز یک ویژگی مجزا است! در خصوص حفظ حساب های خود بسیار کوشا باشید. ما اکیداً توصیه می کنیم که از خوردن غذای آماده خیابانی خودداری کنید. احتمال مشخصی از مشکلات گوارشی مانند اسیدیته ، سوء هاضمه و سایر بیماریهای مرتبط با معده وجود دارد. در کل این دوره شما را از نظر ذهنی آزمایش می کند.

 

 

 

فال و طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی

 

فال و طالع بینی هفتگی

 

 

طالع بینی متولدین مهر :

 

کارمندان دولت که به طور موقت هستند به زودی کارمند دائمی خواهند شد. بازرگانانی که قصد شروع یک سرمایه گذاری جدید یا یک پروژه جدید را داشتند می توانند طی این هفته این کار را انجام دهند. زوج هایی که تمایل به بچه دار شدن داشته اند ، خیلی زود در طول این هفته خبرهای خوبی را کسب می کنند! سعی کنید در کنار شریک زندگی خود تسلط خود را کنترل کنید و به آنها فضای کافی بدهید. سعی کنید هنگام استرس یا ناراحتی با بچه ها بازی کنید. استرس شما به دلیل مثبت بودن بچه ها از بین می رود و دوباره احساس خوشحالی خواهید کرد! این هفته ممکن است برای دانشجویانی که شاخه های مطالعات فنی را دنبال می کنند ، سخت باشد. 

 

 

طالع بینی متولدین آبان :

 

سرمایه گذاری در بورس کالا توصیه نمی شود. انجام این کار مطمئناً منجر به خسارات مالی گسترده خواهد شد. بازرگانان باید نصب سیستم امنیتی را در دفتر خود در نظر بگیرند. دانشجویان باید آماده شوند تا خود را با دوران مدرن فن آوری به روز کنند! آنها باید ذهنیت خود را ارتقا دهند. برنامه ریزی مالی شما کاملاً از بین می رود. برای ادامه کار ممکن است از دوستان و نزدیکان وام بگیرید. ممکن است نتوانید با هزینه های منظم اداری کنار بیایید. مجردها باید از دادن پیشنهاد ازدواج در طول این هفته خودداری کنند زیرا این امر می تواند به طور کامل رد شود! موارد مربوط به سلامتی شما می تواند در طی این هفته کمی افسرده کننده باشد. به دلیل چنین مسائل بهداشتی جلسات مهم می تواند کنسل شود. صبور باش! روزهای بهتر فقط در گوشه و کنار است! 

 

 

طالع بینی متولدین آذر :

 

کارمندان دولت که منتظر انتقال به مکان دلخواه خود هستند ، خبرهای خوبی را دریافت می کنند. بازرگانان مرتبط با تجارت در بورس سهام در این دوره موفق خواهند بود. برای شریک زندگی شما طبیعی خواهد بود که ناراحت شوید زیرا به دلیل برنامه شغلی خود وقت کافی را برای روابط خود اختصاص نمی دهید. اختلالات پوستی امسال امكان پذیر است. در صورت مشاهده هرگونه ناراحتی یا ناهنجاری بر روی پوست مانند کهیر ، بثورات ، قرمزی ، تحریک یا تغییر رنگ ، سریعاً با متخصص پوست خود مشورت کنید. یک سبک زندگی منظم را رعایت کنید. دانش آموزانی که دوره های حسابداری و مهندسی منشور را دنبال می کنند ، برای به دست آوردن نتایج مطلوب ، باید بسیار تلاش کنند. هرگز اسناد را  بدون اینکه ابتدا آن را به درستی بخوانید امضا نکنید. سعی کنید تا حد ممکن روی پس انداز خود تمرکز کنید احتمال بروز اختلافات یا ناهماهنگی با خانواده شریک زندگی شما ممکن است افزایش یابد. 

 

 

 

طالع بینی متولدین دی :

 

در این دوره بازرگانان قادر به دستیابی به چندین قرارداد جدید خواهند بود. البته ، اگر به اندازه کافی مراقبت نکنید ، ممکن است نتیجه نهایی مطابق آنچه انتظار داشتید ایجاد نشود. هر استراتژی مالی که برنامه ریزی کرده اید در طول این هفته با موفقیت اجرا می شود. احتمال مشخصی برای صرف هزینه های قابل توجهی برای خرید وسایل الکترونیکی وجود دارد. شما در مورد زندگی سالم باید جدی باشید. برنامه های دقیق رژیم غذایی شما قطعاً در طولانی مدت به شما کمک می کند. اگر شما در هیچ رابطه یا مشارکت قابل توجهی قرار ندارید ، می تواند زمان شروع یک کار باشد.

 

 

طالع بینی متولدین بهمن :

 

شما دائما در حال حرکت هستید و یک برنامه بسیار پرحرارت خواهید داشت. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل به خارج از کشور را دارند می توانند تشریفات را برای همین هفته آغاز کنند. سه عامل اصلی دانشجویان در این مدت سخت کوشی ، اخلاص و کوشش است. نسبت به شریک زندگی خود بسیار مراقب باشید. شریک زندگی شما سزاوار توجه و زمان شماست. تمام تلاش خود را برای اطمینان از به دست آوردن آن کنید. شما نیاز به حفظ تعادل کامل بین جریان مالی و هزینه های خود دارید. نظارت بر هزینه های ناخواسته شما مطمئناً کمک خواهد کرد. جریان مالی شما بسیار رضایت بخش خواهد بود. مصرف بیش از حد غذاهای آماده و پرادویه ممکن است باعث مشکلات گوارشی مانند یبوست یا اسیدیته شود. اگر با چاقی سر و کار دارید ، باید هر روز ورزش کنید. سعی کنید از غذاهای خیلی شیرین خودداری کنید. این دوره همچنین برای تمرکز بر سلامتی و تناسب اندام شما ایده آل است. 

 

 

طالع بینی متولدین اسفند :

 

 

 

کارمندان حقوق بگیر و همچنین بازرگانان باید به کلیه جنبه های شغل و تجارت خود توجه کامل داشته باشند. آگاه باش! یک اشتباه و بی دقتی عواقب مالی شدید خواهد داشت. برای دانشجویان ، این هفته بسیار مناسب برای آماده سازی مطالعات پیشرفته است. دانشجویانی که قصد دارند برای تحصیلات به خارج از کشور مهاجرت کنند با موانع جزئی روبرو خواهند شد. تجار با برخورداری از شرکتهایی که در خارج از کشور قرار دارند ، سود قابل توجهی کسب می کنند. سرمایه گذاری های انجام شده در گذشته ، ثمره متوسطی خواهد داشت. زوج های متأهل به دلیل مسائل جزئی دچار اختلال روانی خواهند شد. اختلاف نظرها حتی در مورد چیزهای بی اهمیت بین آنها غالب خواهد بود! آنها باید یاد بگیرند که ببخشند و فراموش کنند. این هفته به شما کمک می کند تا از نظر ذهنی جوان شوید. تمام ناراحتی های شما به آرامی شروع به ریزش می کند. از کنار گذاشتن وقت خود برای فعالیت های بیهوده خودداری کنید ، زیرا این امر بعداً باعث ناامیدی می شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...