رفتن به مطلب

شخصیت شناسی براساس رنگ قاب گوشی


Maryam
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

شخصیت شناسی براساس رنگ قاب گوشی

تا به حال به قاب گوشی*های آدم*های مختلف توجه کرده*اید؟هر کدام رنگ و مدلی مخصوص به خود دارد. برخی پر زرق وبرق و با رنگ*های تند و برخی ساده و با رنگ*های تیره و خنثی. آیا این نوع انتخاب قاب گوشی می*تواند نشان*دهنده ویژگی*های شخصیتی خاصی در فرد باشد؟
به طور حتم جواب مثبت است چرا که هر کدام از انتخاب*های آدم*ها نشان*دهنده موردی در ناخودآگاه و یک ویژگی شخصیت است. با خواندن این مطلب می*توانید از این به بعد با دقت به قاب گوشی دیگران یا حتی خودتان متوجه شوید که پشت چنین انتخابی چه چیزهایی نهفته است و بدون شک شناخت بهتر خود و دیگران ارتباط*ها را آسان*تر و موثرتر می*کند.

قاب سفید و روشن:
پر از انرژی مثبت هستید

اگر از افرادی هستید که رنگ*های سفید و روشن را دوست دارید و حتی می*خواهید برای گوشی موبایل خود قابی با رنگ روشن انتخاب کنید باید بگوییم احتمالا انسان خوش قلبی هستید وهمیشه به دنبال دوست می گردید.از تکیه کردن به دیگران هم چندان خوش*تان نمی*آید و از کودکی روی پای خود بزرگ شده*اید. در موقعیت*های کاری، همیشه در حال ساختن نردبانی برای بالا رفتن از آن هستید، چرا که معتقدید از هر فرصتی باید استفاده کرد.به طور کلی سرشار از انرژی مثبت بوده وعشق و سازندگی را به اطراف خود پخش می*کنید.


قاب صورتی:
همه دوست*تان دارند

رنگ صورتی درواقع همان قرمز است که کمرنگ شده باشد. اگر به این رنگ علاقه دارید تمام صفات رنگ قرمز را کمی ملایم*تر دارید یعنی با گذشت هستید و در عشق، تندی نشان نمی دهید. دیگران را خوب درک می*کنید و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار می*کنید و به دلیل نشاط و شادابی*تان مورد علاقه اطرافیان خود هستید.البته ناگفته نماند که شخصیت بسیار انعطاف*پذیری دارید و حتی خیلی از اوقات ترجیح می*دهید به جای اینکه خودتان تصمیم*گیرنده نهایی باشید، به تصمیم*های دیگران تن بدهید.

قاب*های عروسکی یا گل*گلی:
کودک درون*تان زنده است

قاب*های عروسکی و گل*گلی را بیشتر خانم*ها و به*خصوص دختران نوجوان استفاده می*کنند و بین خانم*های جوان تعداد زیادی نیستند که از چنین قاب*هایی استفاده کنند مگر اینکه آنقدر با کودک درون خود به تفاهم رسیده باشند که به راحتی و بدون توجه به اینکه دیگران چه فکری می*کنند، چنین قابی را می*خرند و روی گوشی خود نصب می*کنند، اگر شما هم جزو همین دسته هستید احتمالا روحیه*ای شاد و سرزنده دارید یا اگر هم نداشته*باشید دوست دارید که شاد جلوه کنید و همین تظاهر به شادی می*تواند تاثیر زیادی در روحیه شما داشته *باشد. از هیچ کمکی برای دوستان*تان دریغ نمی*کنید و تمام تلاش خود را برای خوشحال کردن آنها به کار می*برید. کمتر کسی دوست هستید که بزرگ*تر از شما باشد و ترجیح می*دهید با جوان*تر از خودتان دوستی کنید.شما خواستار شکستن و عبور از حد و مرزها هستید و اعتقاد دارید قوانین را باید فراموش کرد، مهربانی و محبت کردن از خصلت*های ذاتی شماست.

قاب خاکستری یا مشکی:
از زندگی راضی هستید

اگر ترجیح داده*اید به جای قاب*های رنگی از همان قاب اصلی خود گوشی استفاده کنید یا قابی خاکستری یا مشکی روی گوشی خود قرار داده*اید باید بگوییم جزو کسانی هستید که اغلب در زندگی احساس رضایت می*کنند. خاکستری رنگ عقلا است و جوانانی که به این رنگ اظهار علاقه می*کنند درواقع خود را هم شأن و هم*تراز اشخاص کهنسال می*دانند و در زندگی احساس بی*نیازی می*کنند. مسلما به شخصیت اطرافیان خود احترام می گذارید و برای آنکه دیگران را با ارزش و برجسته نشان دهید از هیچ*گونه کمکی به آنها دریغ نکرده و هرگز خود را به دیگران تحمیل نمی*کنید. همچنین عقاید و نظریات دیگران را به آسانی می*پذیرید.

قاب*های پر زرق و برق:
عاشق زندگی لوکس هستید

اگر دوست دارید برای گوشی موبایل *تان قاب*های پر زرق و برق و مملو از نگین انتخاب کنید احتمالا عاشق ولخرجی و زندگی لوکس هستید؛ برای شما قیمت و مارک تعیین کننده اصلی است وهنگام خرید بیش از آنکه بخواهید به کیفیت یا هرچیز دیگری توجه کنید مهم آن است که جنس مورد نظرتان چشم*گیری لازم را داشته باشد و بتواند حسابی جلب توجه کند. کلا در زندگی به لباس و ظواهر اهمیت زیادی می*دهید و ترجیح می*دهید با آدم*هایی دوست شوید که شخصیت شبیه خودتان دارند. با ساده زیستی میانه چندان خوبی ندارید و تمام هدف*تان پول درآوردن و خرج کردن بیشتر است. البته ناگفته نماند فرد دست و دلبازی هم هستید و برای دوستا*ن*تان از هیچ*گونه کمکی مضایقه نمی*کنید.

قاب قهوه*ای:
می*توان روی شما حساب کرد

اگر رنگ قهوه*ای و خرمایی را دوست دارید و برای گوشی خود قابی با این رنگ گرفته*اید کاملا می*توان روی شما حساب بازکرد. باثبات، شاعرپیشه و کمی فیلسوف*مآب هستید. به ندرت تغییر عقیده می دهید و با آنکه کمتر تصمیم می گیرید اما هر بار که تصمیمی بگیرید آن را به مورد عمل می*گذارید.

شما کاملا در نگهداری پول و اسرار دیگران قابل اعتماد هستید. میل دارید پیوسته در عالم خودتان باشید و گاهی اوقات با اطرافیان خود رفتار خشونت*آمیزی در پیش می گیرید. در عشق هرگز بدبین نیستید.

قاب آبی:
کاملا قابل اعتمادید

رنگ آبی از آن دست رنگ*هایی است که طرفداران زیادی دارد. اگر به این رنگ علاقه دارید و برای گوشی موبایل خود قابی با این رنگ گرفته*اید باید گفت کاملا می*توانید احساسات و هیجانات خود را کنترل کنید. ظاهر شما آرام است و این دیگران را وادار می*کند که به شما احترام بگذارند؛ دوست دارید پیوسته مورد احترام و ستایش دیگران قرار بگیرید.

در خرید و پوشش لباس قناعت می*کنید و به علت شرم و حیا و گاه غروری که دارید میل دارید اغلب تنها باشید. حماقت و دیرفهمی دیگران شما را کسل می*کند و کسانی*که از نظر هوش و فهم بر شما برتری دارند شما را ناراحت می*کنند. کارهای خود را از روی نظم و ترتیب و بر پایه قواعد معینی انجام می دهید. یکی از صفات مشخص شما پشتکار شماست.

قاب قرمز:
پر از خصوصیت متضادید

قرمز رنگ عشق و تنفر و فداکاری و خشونت و خون و آتش است و اگر شما جزو کسانی هستید که این رنگ را برای قاب موبایل خود انتخاب می*کنید باید بگوییم هرگز نمی توانید در زندگی بی*تفاوت باشید.از طرف دیگر معمولا تند و سرکش و در عین حال فعال و شجاع و کمی عجول هستید. حواس*تان باشد که قضاوت*های عجولانه و ناگهانی شما در مورد دیگران اغلب سبب از بین رفتن دوستی*های*تان می*شود. با آنکه در عشق کاملا فداکارید اما اگر روزی حوادث بر وفق مرادتان نباشد بدون تفکر و جویا شدن علت می جنگید.

دو عیب بزرگ خودپرستی و نداشتن کنترل، در شما وجود دارد و دو صفت ممتازتان خوش قلبی و حس بزرگ طلبی است. به طورکلی شما به عنوان دوستدار رنگ قرمز دارای خصوصیات متضادی هستید.

رنگ*های خیلی فانتزی:
با همه رفتار خوبی دارید

اگر دوست دارید برای گوشی خود از رنگ*های خیلی فانتزی مانند نارنجی یا فیروزه*ای یا سبز یا نیلی یا بنفش یاارغوانی یا… استفاده کنید باید بگوییم معمولا اجتماعی و خوش*خلق هستید و با مردم خوب رفتار می*کنید. زندگی با شما آسان است و روابط شما با دیگران بر پایه اصول و قرارداد است.کارهای شخصی خود را به خوبی اداره می*کنید. پشتکار دارید و با ثباتید و به نصایح دیگران در مورد کارهای خود کمتر توجه دارید. از طرف دیگر معمولا دوست دارید ابتکار به خرج می دهد و خلاق باشید.

قاب*هایی با طرح*های قدیمی:
شخصیتی رمانتیک دارید

این روزها قاب*هایی با طرح*های قدیمی مانند نوار کاست یا پارچه*های چهارخانه قدیمی یا… در بازار فراوان است و مشتری*های فراوانی هم دارند اگر شما هم یکی از مشتریان این قاب*ها هستید باید بگوییم اصولا اهل نوستالژی*بازی هستید و فکر می*کنید که زندگی گذشته خوبی*های بیشتری نسبت به زندگی امروزی داشته*است، البته اینها به معنای مدرن نبودن شما نیست، شما ترکیبی هستید از گذشته رؤیایی و امروز مدرن و به اصطلاح خارجی*های وینتیج پسند هستید. حتما در خانه شما چند وسیله قدیمی مانند رادیوی قدیمی یا گرامافون پیدا می*شود و اگر هم نداشته*باشید به طور حتم در اولین فرصت خواهید خرید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...