رفتن به مطلب

# با لبخند وارد شوید.. ممنون

Sahra

ارسال های توصیه شده

🐽 دوستِ عزیز , شما عَکسِ پُشتِ فرمونَم نذاری ایراد نداره , هَمون تویِ پروفایلت بِزن ( با وَسیله ) 🤦🏻‍♀🤦🏻‍♀

🐹 هیچ وقت این کلیشه ای که میگن وای اگه خیلی بهش محبت کنی میره و میپره رو نفهمیدم
کسی که لیاقت محبت نداره همون بهتر بپره بره تو خلوت خودش:classic_smile:

🦑خیلی دوست دارم بدونم وقتی ما صرفا برای خنک شدن مییاییم مغازه‌‌هاتون شما می‌فهمید؟:classic_biggrin:

🐸باید یکی باشه که وقتی آنلاین میشی اول دنبال مسیج اون بگردی ؟؟؟!!!!:classic_rolleyes:

🐴‏یادم میاد یکی بهم پیشنهاد دوستی داد؛ بهش گفتم دوست پسر دارم.
تا یه مدت روزی ۲-۳ بار مسیج میداد الان چی؟ الان چی؟
انگار آنتن ماهواره داشت تنظیم میکرد.:classic_mellow:

🕷️چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..

🐋اینایی رو که تا پیام رو سین میکنن …is typing میشن، بیشتر دوست داشته باشید. شما نمیدونید چرا اما اونا لیاقتش رو دارن.

🐌تو يه مجله خارجى خوندم: هر آدمى سالانه ٨ تا دوست از جنس مخالف پيدا ميكنه!!!
از اين موضوع نتيجه گرفتم كه: من آدم نيستم 😐

🐗اون دو نفری که باهم جنگِ روانی دارن
پتانسیلِ اینم دارن که همدیگه رو دیوانه وار دوست داشته باشن...

🐮تو فیلما دیدید طرف وسط مهمونی یهو میره تو تراس سیگار میکشه بعد یه داف مشتی میاد پیشش؟ اقا همش دروغه من رفتم سیگار کشیدم بابام داشت از اون بالا پرتم میکرد پایین شوهرخالم نذاشت

🐂هنوز نفهمیدم مصرف چه مواد مخدری میتونه ادمو مُجاب کنه با موتور سیکلت بیوفتی دنبال دوتا دختر تو ماشین مدل بالا برا مخ زدنشون!

🐶یه جوری میگید دخترا براشون پول مهمه که انگار پسرا بین دو تا دختر پولدار و بی پول، بی پول رو انتخاب میکنن!

🐕دختر ۱۳ ساله به دوست‌پسر ۱۶ ساله‌‌ش پیام داده «عشقم روزت مبارک» " تو باید تولد حضرت علی‌اکبر رو که روز نوجوانه بهش تبریک بگی

🐰حالا شما به دوست دختر رفيقتون نگيد زن داداش ما ميفهميم چقدر لوتى و چشم پاكين و چشمتون دنبالش نیست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...