رفتن به مطلب

آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرام


ارسال های توصیه شده

مجموعه : ترفندهای اینترنت

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرام


آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام
آموزش ساده و سریع ایجاد نظرسنجی در استوری های اینستاگرام را در اینجا برای شما قرار دادیم. بعد از آن به شما 10 ترفند مهم در اینستاگرام را آموزش دادیم که شما را در اینستا حرفه ای خواهد کرد.به گزارش تالاب یکی از امکاناتی که اینستاگرام به استوری‌هاي‌ خود اضافه کرده و استفاده از استوری را بیش از پیش جذاب کرده، قابلیت پرسیدن همین سوالات و به عبارت دقیقتر ایجاد نظرسنجی‌هاي‌ دو گزینه‌اي در استوری است.به کمک این نظرسنجی‌هاي‌ ساده و سریع، کاربران میتوانند با انتخاب هریک از دو گزینه موجود، پاسخ رابه شما ارائه کنند و شما نیز می توانید در کسری از ثانیه ودر هر لحظه نتایج پاسخ‌هاي‌ ارائه شده توسط کاربران را مشاهده کنید.دوست دارید شما نیز یک نظرسنجی با سوال موردنظرتان در استوری اینستاگرام منتشر کنید؟ الان گوشی را در دست گرفته و طبق روش زیر مراحل انجام اینکار را دنبال نمایید:ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده روی دستگاه هوشمند خود رابه آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید.اینستاگرام را اجرا کرده و پس از ورود به محوطه کاربری خود به صفحه اصلی که با آیکون خانه مشخص شده مراجعه کنید.صفحه رابه سمت راست بکشید یا از بالا ـ سمت چپ روی آیکون پروفایل خود فشار دهید.با استفاده از گزینه‌هاي‌ موجود، یک عکس جدید بگیرید یا از گالری خود عکسی را انتخاب کنید.صفحه را از پایین به بالا بکشید یا روی آیکون افزودن اموجی «Emoji» فشار دهید.از میان استیکرهای موجود، استیکر Poll را انتخاب کنید.قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرامیک نظرسنجی با سوال موردنظرتان در استوری اینستاگرام منتشر کنیدعنوان سوال نظرسنجی را وارد کرده ودر ادامه عناوین مربوط به هریک از گزینه‌هاي‌ پاسخ را نیز وارد کنید.استیکر نظرسنجی را در موقعیت و ابعاد دلخواه روی تصویر قرار داده و با انتخاب گزینه‌هاي‌ Next و پس از ان Your Story گزینه Send را فشار دهید تا استوری شما به همراه نظرسنجی اختصاص یافته ارسال شود.

10 ترفند اینستاگرام
1. نسخه اصلی را ذخیره کنید


 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرام

عکسهای اینستاگرام که به درون این شبکه آپلود می شوند و با جهان به اشتراک گذاشته می شوند طبق معمول سایز 612 × 612 پیکسل را دارند. اگر میخواهید به رزولوشن بالاتری از عکس‌ها دسترسی داشته باشید «شاید برای آپلود در وب‌سایت» پس باید ان را در درون گوشی یا تبلت خود داشته باشید و ان را بیابید.در اندروید عکسهای به صورت اندازه کامل و به شکل خودکار در پوشه Instagram ودر گالری دستگاه شما ذخیره میشوند؛ در iOS نیز عکسهای به camera roll اضافه می شوند.در هردو مورد شما باید مطمئن شوید که ذخیره نسخه اصلی عکسهای از درون صفحه تنظیمات اینستاگرام فعال باشد «به صورت پیش‌فرض فعال است». به یاد داشته باشید حداکثر رزولوشنی که اینستاگرام عکسهای را ذخیره میکند 2048 × 2048 پیکسل است «صرف نظر از قابلیت‌هاي‌ دستگاه شما».2. تصاویر خود را در وب قرار دهید

 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرام

گاهی شده که یک عکس در اینستاگرام آن قدر الهام بخش و نکته آموز باشد که بخواهید در وبلاگ خود ان را قرار دهید؟ خب برای اینکار نیز راهی بسیار آسان وجوددارد؛ با کلیک بر روی دکمه منوی هر عکس «به صورت سه نقطه افقی» و انتخاب View Photo Page و سپس دوباره انتخاب دکمه منو و باز کردن ان؛ شما با گزینه‌اي به نام Embed رو به رو می شوید. زمانی که Embed را انتخاب کنید، در پنجره‌اي کوچک لینک آی‌فریم از ان عکس بشما داده میشود که با جایگذاری ان در هر جایی می توانید تصویر اینستاگرام رابه اشتراک بگذارید، همچنین در مورد دیگر استریم‌هاي‌ اینستاگرام نیز اینکار به اسانی عکسهای خود شما قابل انجام است.هر کدام از Embed‌هایي که انجام میدهید همراه با یک لینک از همان عکس در شبکه وب موجود است و تنها زمانی این لینک کار میکند که وضعیت اکانت ان عکس‌ها به صورت عمومی «Public» باشد و اگر محتوای اکانت به صورت خصوصی «private» تعیین شده باشد، بشما اجازه اشتراک داده نخواهد شد.3. برای ویرایش تصاویر وقت بگذارید

 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرام

آیا متوجه شده‌اید که اینستاگرام در ماه گذشته ابزار ویرایش تصویر بسیار پیشرفته‌تری را اضافه کرده است؟ این ابزار تنها شامل تنظیم قدرت و سبک نشان دادن هر فیلتر عکس نیست «با دو بار تپ کردن بر روی نام هر کدام از فیلتر‌ها می توانید یک درجه بندی را تنظیم کنید». شما همچنین می توانید دربخش‌هاي‌ دیگر ویرایش عکس به گزینه‌هاي‌ ویرایش تصویر بیشتری دسترسی داشته باشید.اگر بخشی از تصویر شما سیاه است از گزینه Shadows استفاده کنید، یا این که از تنظیم درجه Saturation برای بالا و پایین کردن قدرت رنگ تصویر خودتان بهره ببرید. خطی خاکستری در زیر میزانی که شما درجه را انتخاب کرده اید وجوددارد تا شما را برای تنظیم مقدار دلخواه درجه رنگ بیشتر کمک کند و اگر نخواستید خیلی آسان به رنگ اصلی تصویر بازگردید.

4. عکس‌هاي‌ مورد علاقه خودرا در فضای ابری دراپ‌باکس ذخیره کنید


 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرامواقعا باید ابزار IFTTT را تحسین کرد که با فراهم آوردن یک نرم‌افزار آنلاین، زندگی آنلاین افراد زیادی را سهل کرده است. IFTTT با در برداشتن چندین سرویس و ابزار، راه‌هاي‌ مختلفی را پیش روی شمایی که در اینستاگرام فعالید می گذارد.به وسیله IFTTT میتوانید عکسهای خود رابه شبکه هاي‌ اجتماعی دیگر هم چون توییتر یا فیس بوک بفرستید و یک خط مسیر را برای این نحوه اشتراک گذاری به صورت خودکار تعیین کنید، عکسهای اشتراک گذاشته شده توسط یک شخص خاص را فورا بعنوان تصویر زمینه خود قرار دهید، عکسهای بشما ایمیل شود، عکس‌هاي‌ مورد علاقه و لایک شده توسط شما را در درون دستگاه ذخیره کرد و دیگر خدمات و ویژگی‌هاي‌ بیشتری که IFTTT میتواند به صورت خودکار برای شما انجام دهد.اما اضافه کردن عکسهای مورد علاقه «favorite» اینستاگرام به سرویس خدمات ابری شخصی دراپ‌باکس احتمالا یکی از بهترین خدمات IFTTT است، بدینوسیله شما میتوانید تنها عکسهای دوست داشتنی خود و مورد علاقه «آنهایی که لایک کرده اید یا به اصطلاح قلب شده‌اند» را برای ذخیره شدن به دراپ‌باکس بفرستید تا هم در ذخیره نشدن تمام عکسهای نشان داده شده دراین سرویس صرفه جویی شود و هم مجموعه عالی از عکس هایي که دوست داشته‌اید برگزیده و درست شود. ذکر این نکته نیز لازم است، عکس هایي که در اکانت دراپ‌باکس شما ذخیره می شوند دارای سایز 640 × 640 هستند.

5. مدیریت بر نقشه عکس
 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرام

هر باری که شما تصویری را در اینستاگرام به اشتراک میگذارید، شما این فرصت را دارید که تصویر اشتراک گذاشته رابه نقشه عکسهای «photo map» اضافه «پین» کنید.البته شما همیشه باید در زمان اشتراک مکان عکس خود مراقب باشید، اما به صورت کلی این ویژگی برای عکس‌هاي‌ گروهی یا مشخص کردن عکس هایي از یک سفر خاص بسیار مفید و خاطره ساز است.برای مرور و بررسی کردن عکس‌هایي که گزینه مکان یابی را قبلا علامت زده‌اید یا تگ مکان را برای ان‌ها مشخص کرده اید، در صفحه پروفایل شخصی خود بر روی سمبل یا علامت نقشه تپ کنید، صفحه بعدی که ظاهر میشود بشما نشان میدهد که تصاویرتان در چه محل‌هایي پین شده‌ یا قرار گرفته‌اند و البته درصورت دلخواه بشما اجازه میدهد که اطلاعات ان محل را برای هر عکس حذف کنید.به یاد داشته باشید عکسهایی که برچسب جغرافیایی خاصی خورده‌اند در صفحه مکان‌ها «location’s page» در اپلیکیشن اینستاگرام مشخص و معلوم هستند.

6. بادقت زیاد هش‌تگ‌ها را انتخاب کنید
 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگراممقاله های مهم اینستاگرام


همیشه درباره انتخاب هش‌تگ عکسهای خود چندین بار فکر کنید: آیا برای دیده شدن توسط افراد بیشتر است یا این که می خواهید ان‌ها ترکیبی از یک حادثه عمومی باشند؟انتخاب هشتگ‌ها اکنون دیگر خیلی معمول شده و به شکل مداوم سیلی از ان‌ها راه می‌افتد، پس باید انتخاب هشتگ در ارتباط با دیگر عکسهای شما باشد و رابطه ان‌ها به همراه صرفه جویی بیشتر در انتخاب عکس‌ها حفظ شود.همچنین ارزشش را دارد که قبل از انتخاب هش‌تگ عکسهای، در ان‌ها بگردید و یک هش‌تگ مناسب که در اینستاگرام هم‌اکنون وجوددارد را انتخاب کنید یا این که جریان رسمی هش‌تگی ممکن است وجود داشته باشد که بیشتر در ارتباط با تصویر شما است و شما حتی از ان با خبر نشده‌اید.بطور خاص خود اینستاگرام نیز توصیه میکند عکسهای در هنگام هش‌تگ خوردن باید مرتبط با یک دیگر و هوشیارانه انتخاب شوند.

7. پروفایل خودرا قوی کنید
 

آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرامآموزش اینستاگرام


پروفایل شما نخستین صفحه‌اي است که یک شخص غریبه ان را می بیند تا فید اینستاگرام شما یا عکس‌هاي‌ اشتراک گذاشته شده توسط شما را بررسی کند، پس باید بتوانید در همان قدم اول به ان شخص چند دلیلی خوب برای فشار دادن دکمه Follow بدهید «اگر به دنبال‌کننده‌هاي‌ بیشتری نیاز دارید».در مورد خودتان چیزی بگویید، چه کار می کنید و چه نوع عکس هایي که به اشتراک می گذارید «ممکن است در چند تصویر مشخص شده اول در فید شما نتوان تشخیص داد».از وب سایت خود استفاده کنید تا به تماشاگران یک نگاه کامل و جامع‌تر بدهید یا این که فید توییتر خود یا هر چیز دیگری که بتواند به شخص بازدید کننده از پروفایل شما ارزش دنبال کردن شما را بدهد، نشان دهید.

8. اشتراگ گذاری عکسهای را گسترش دهید
 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگراماینستاگرام برای اندروید


اینستاگرام میتواند شما را وارد دنیایی بزرگ تر از سرویس‌هاي‌ اشتراک گذاری فایل‌هاي‌ مدیا کند، بنابر این از لینک‌هاي‌ اشتراک گذاری در شبکه‌هاي‌ اجتماعی دیگر استفاده کنید و به افرادی که هنوز اینستاگرام را نصب نکرده‌اند قدرت عکس‌برداری خودرا نشان دهید و به رخ بکشید.البته باید مراقب هم باشید که با اشتراک گذاری زیاد عکسهای روی مخ ان‌ها نروید و به نوعی اسپم ایجاد نکنید، برای این منظور نیز می توانید گزینه اشتراک گذاری هر عکس رابه صورت جداگانه فعال یا غیر فعال کنید «در زمان برقراری ارتباط با اینترنت».متاسفانه عکس‌هاي‌ اینستاگرام دیگر به صورت عکس‌هاي‌ محلی در توییتر اشتراک گذاری نمی شوند. اما شما با استفاده از این کانال IFTTT میتوانید همچین کاری را انجام دهید.البته ادغام این شبکه با فیس‌بوک بسیار سر راست است و همان طور که انتظار دارید با لینک کردن عکس‌ها از درون آلبوم عکسهای اینستاگرام میتوانید اینکار را انجام دهید.

9. از حرفه‌‌اي‌ها یاد بگیرید
 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرامکار با اینستاگرام


فهرست مخاطبین ایستاگرام خودرا با اضافه کردن افراد خلاق و حرفه‌اي درکنار خانواده، دوستان و آشنایان خود ترکیب و تقویت کنید. شما خیلی زود می توانید شیوه اشتراک گذاری عکس‌هاي‌ ان‌ها، مقدار نوری که درنظر می گیرند، فیلتر‌هاي‌ مختلفی که استفاده می کنند و دیگر نکات ریز و درشت را یاد بگیرید.برای مثال از این چند نمونه شروع کنید؛ Foster Huntington «با 909,995 دنبال کننده»؛ عکاس نشنال جئوگرافیک Ira Block «با 52,072 دنبال کننده» یا نویسنده CNN آقای Jethro Mullen «با 900,800 دنبال کننده».همچنین اگر دنبال کننده راهنمایی‌هاي‌ انگلیسی هستید میتوانید گوشه چشمی هم به بلاگ اینستاگرام داشته باشید، جاییکه گاهی اوقات کاربران حرفه‌اي نکاتی بسیار مفید را درباره گرفتن بهترین عکس‌ها و بهترین نحوه اشتراک گذاری یادداشت می کنند.

10. اپلیکیشن‌هاي‌ بیشتری را اضافه کنید
 

 
آموزش قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام + 10 ترفند اینستاگرامامکانات اینستاگرام


همان طور که اینستاگرام می تواند عکس‌هایي را از درون گوشی یا تبلت شما و همین طور عکس‌هایي که با دوربین خود گرفته را لود کند و نمایش دهد، شما می توانید چند اپلیکیشن جانبی نیز برای ترکیب و مخلوط کردن این قابلیت اضافه کنید.اپلیکیشن‌هاي‌ بسیار زیادی هستند «برای مثال در iOS اپلیکیشن Diptic ودر اندروید اپلکیشن Photo Grid» که بشما اجازه ساخت مجموعه عکسهای درون اینستاگرام را می دهد در حالی‌که ابزار‌هاي‌ مخصوص دوربین «شبیه به + Camera یا Camera Zoom FX» میتوانند بدون این که بخواهید اینستاگرام را باز کنید مهارت شما در عکس‌برداری رابه یک مرحله بالاتر ببرد.

شما همچنین می توانید وسایل سخت‌افزاری جانبی برای لنز دوربین گوشی خودرا نیز امتحان کنید، هر چیزی که به التیام عکس‌هاي‌ شما کمک کند در واقع به التیام اینستاگرمینگ شما کمک کرده است!

پایان مقاله 10 ترفند اینستاگرام….

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...