رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (17 خرداد تا 22 خرداد 99)


SARDAR

ارسال های توصیه شده

 

 

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی هفتگی,طالع بینی هفته

 

طالع بینی هفتگی

 

 

فال هفته (17 خرداد تا 22 خرداد 99) :

 

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

طالع بینی متولدین فروردین :

 

آماده باشید تا تمام اسلحه ها را که در محل کار هستند شعله ور کنید ، زیرا تعداد زیادی از کارها در انتظار شما هستند. شما باید یک لیست اولویت برای مقابله با مسائل موثر ایجاد کنید. انتظار می رود صاحبان مشاغل مشغول راه اندازی پروژه های جدید باشند. هفته برای دوستان شادی خواهد داشت. به نظر می رسد شما می توانید با دوستان خود و حتی مهمانی ، تفریحی را سپری کنید. به افرادی که در یک رابطه هستند ، توصیه می شود که این زمان مناسب برای حل کردن اختلافات شما با همسرتان است. جنبش سیاره ای این زمان را تبدیل به یک زمان نامتناسب برای معامله در بورس می کند. شما باید یک چرخه خواب سالم و همچنین رژیم متعادل را حفظ کنید.

 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

 

این هفته با توجه به شغل شما موضوعات ناتوان کننده ای به وجود می آورد. این مسائل می توانند برنامه های شما را در مورد آینده خود ناراحت کنند. برای غلبه بر این وضعیت ترسناک ، باید سخت تلاش کنید. نتیجه تمام تلاش شما به تأخیر می افتد. شما باید بودجه ای دقیق و پراکنده را حفظ کنید. اگر هزینه های خود را متعادل نکنید ، وضعیت مالی شما می تواند سخت شود. زندگی عاشقانه شما ترکیبی از شادی و اندوه خواهد بود. شما باید به احساسات شریک زندگی خود توجه کنید. سوء ظن و تردید بی اساس می تواند پیوند شما را تنگ کند. خوشبختانه ، شما می توانید زمان زیادی را با شریک زندگی خود بگذرانید. 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

 

 

 

از اتخاذ سیاست های جدید و پذیرفتن تصمیمات جدید نترسید. هر جا لازم باشد تنظیمات را انجام دهید. چنین تنظیمات جزئی و افزایش سرعت ممکن است بار سنگینی را بر دوش شما بگذارد. زوجین متأهل باید نسبت به سلامتی همسر خود مراقب باشند. بیماران دیابتی و فشار خون بالا نیز باید اقدامات احتیاطی کافی را انجام دهند. آنها باید فشار خون و میزان قند خود را حفظ کنند. افکار و نظرات خود را بر دیگران ، خصوصاً محبوب خود تحمیل نکنید. به آنها آزادی و فضای کافی بدهید. عشق به معنای اتصال نیست ، بلکه آزاد کردن است! دانش آموزانی که پزشکی یا دوره های حسابداری پیشرفته را دنبال می کنند ، باید متمرکز بمانند و با پشتکار کار کنند. تمایل به خرج کردن پول بیشتر برای خرید لوازم خانگی مجلل وجود خواهد داشت.

 

 

طالع بینی متولدین تیر :

برای کارمندان زمان مناسبی است. سخت کوشی آنها توسط مافوق آنها ذکر خواهد شد. ارتقاء یا افزایش حقوق ممکن است. دانشجویانی که فارغ التحصیلی ، به خصوص کارشناسی ارشد و دکترا را دنبال می کنند ، در این هفته عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت! دانش آموزان ممکن است با سردرگمی های زیادی روبرو شوند. سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار طی این هفته سودآور خواهد بود. این هفته چشم اندازهای روشن برای بازرگانانی که مایل به گسترش کار خود هستند ، ارائه می دهد. سرمایه گذاری هایی مانند طلا ، نقره و املاک و مستغلات سودآور خواهد بود. در این مدت احتمال قوی وجود دارد که مجردها عاشق شوند. جذابیت بین شما و شریک زندگی شما فوق العاده خواهد بود! ممکن است مشکلات جزئی مرتبط با دستگاه گوارش ، معده ، چشم ها ، گوش و سیستم عصبی ایجاد شود. این مسائل شما را از نظر روحی و جسمی مختل می کند. از استراحت کافی غافل نشوید.

 

طالع بینی متولدین مرداد :

 

بازرگانانی که در زمینه سرمایه گذاری ، فروش یا خرید املاک و مستغلات سر و کار دارند ، در این دوره بسیار موفق خواهند بود. آنها می توانند معامله هایی را انجام دهند که از نظر اقتصادی بسیار سودآور باشد. زوج های تازه متاهل ، برای شب های بی خوابی آماده شوید! شما به زودی با آمدن فرزند به برکت خواهید رسید! عشق و عاشقی در این مدت بهتر از همیشه خواهد شد! این هفته به ویژه برای دانشجویانی که مایل به شرکت در آزمون ورودی پزشکی یا مهندسی خود هستند خوب است. باید در مورد پس انداز پول برای آینده فکر کنید! از بیماری های قدیمی که در گذشته از آن رنج می بردید دچار مشکل خواهید شد. این مسائل شما را از نظر روحی و جسمی مختل می کند. بررسی های معمول به شما کمک می کند تا عوارض بعدی از بین برود.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

 

چهار روز اول هفته برای بازرگانان بسیار مطلوب است. رقابت مسئله ای نخواهد بود. تور تجاری نیز ممکن است برای آنها افزایش یابد. به نظر می رسد این هفته برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند ، بسیار مناسب است. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد باید تمرکز خود را حفظ کنند. کارمندان حقوق بگیر و همچنین بازرگانان از نظر اقتصادی با ثبات خواهند ماند. به احتمال زیاد کارمندان سود ، معوق یا مشوق را دریافت می کنند. توصیه می کنیم ، تجار روی تجارت خارج از کشور متمرکز شوند. در آخرین روز هفته ، احتمال بروز مشکلات مربوط به کبد ، معده ، دست ، پاها یا شانه ها ایجاد شود. این ممکن است بر عملکرد شما در محل کار تأثیر منفی بگذارد. 

 

طالع بینی هفتگی,طالع بینی هفته

 

فال هفته

 

 

طالع بینی متولدین مهر :

 

اگر می خواهید در حرفه یا شغل خود پیشرفت کنید روابط خوب و سخنان ملایم به معنای همه چیز در این هفته برای شما خواهد بود. به جزئیات دقیق پروژه جدید خود توجه کنید. برای حفظ روابط هماهنگ ، مقدار قابل توجهی تلاش خواهد شد. به یاد داشته باشید ، مهمترین وجه این هفته صبور بودن در کنار مردم و خودتان است! در این مدت هیچ هزینه اصلی پیش بینی نشده است ، این هفته برای موضوعات مربوط به امور مالی و پس انداز بسیار مطلوب است. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند می توانند برای تحصیلات عالی به خارج از کشور مهاجرت کنند. در هیچ شرایطی دانش آموزان نباید اجازه دهند سطح تمرکزشان رو به وخامت بگذارد. اضافه کردن برخی میوه ها و جوانه ها به صبحانه روزانه شما مطمئناً قدرت از دست رفته شما را تکمیل می کند. اگر رژیم دارید ، توصیه می کنیم مدتی استراحت کنید. در واقع تمرینات سبک بسیار مفید خواهد بود!

طالع بینی متولدین آبان :

 

بازرگانان برای ایجاد مشاغل و مشتریان جدید در این مدت باید بسیار سخت کار کنند. آنها ممکن است برای مقابله با افزایش سفارشات تجاری نیاز به استخدام کارکنان جدید داشته باشند. دانش آموزانی که قصد پیوستن به یک موسسه دولتی را دارند ، طی این هفته موفق خواهند بود. دانش آموزان می توانند در امتحانات رقابتی آینده خود نمرات بسیار خوبی کسب کنند. با متخصصان مشورت کرده و استراتژی های جدید بازاریابی را توسعه دهید. اگر بی زبان و بی ادب باشید ممکن است چند دوست صمیمی را از دست بدهید. وقتی این موضوع را درک کردید ، دیگر می توانید روابط خود را بهبود دهید. مسافرت زیاد ممکن است شما را خسته کند.

طالع بینی متولدین آذر :

 

به نظر می رسد این هفته برای افراد درگیر در زمینه درمانی بسیار پیشرو است. بازرگانانی که به فکر گسترش تجارت خود بوده اند ، می توانند در این هفته این کار را انجام دهند. دانشجویان حسابداری با فشار روبرو خواهند شد. توصیه می کنیم در این مدت به خصوص در صورت پیر بودن والدین مراقب خود باشید. اجازه ندهید که هر شخص یا موقعیتی آرامش ذهنی شما را به خطر بیندازد. مجردها ، شاد باشید! همیشه در حین مکالمه با بزرگان خانواده به یک زبان نرم و ملایم بچسبید. تا آنجا که ممکن است ، به کسی پول قرض ندهید ، حتی اگر آنها برای شما بسیار شناخته شده باشند. احتمال اینکه پول شما برای مدت طولانی گیر بیفتد وجود دارد.

طالع بینی متولدین دی :

 

علی رغم تلاش های صادقانه ، کارمندان حقوق بگیر ممکن است در تحت تأثیر قرار دادن منافع خود در محل کار ناکام باشند. تجارت متوسط خواهد بود. شما با موفقیت می توانید بدهی هایی را که در گذشته داشته اید ، پرداخت کنید. سرمایه گذاری های انجام شده در هفته جاری ممکن است نتایج مطلوبی نداشته باشد. مجردها ، شاد باشید! شما در این هفته با عشق زندگی خود دیدار خواهید کرد. یک رابطه جدید زیبا در حال آغاز است! عادت های غذایی خود را کنترل کرده و از غذاهای مضر دوری کنید.  اگر از سلامت خود مراقبت نکنید ، اوضاع با گذشت زمان بدتر می شود. 

 

 

طالع بینی متولدین بهمن :

 

این هفته بسیار مناسب برای سرمایه گذاری است. شریک زندگی شما درها را برای یک فرصت تجاری بسیار خوب باز خواهد کرد. حتی دوستان و همکاران ایده های سودآوری کسب و کار به شما ارائه می دهند. ما به دانش آموزان توصیه می کنیم به صورت آنلاین دانش کسب کنند. احتمالاً ممکن است تا اواسط هفته با یک بحران شدید اقتصادی روبرو شوید. در این هفته می توانید مبلغ قابل توجهی را برای خرید خانه یا ماشین جدید هزینه کنید. مجردها در این هفته می توانند شخصی بسیار خاص پیدا کنند. آنها حتی ممکن است گره زناشویی را با این شخص گره بزنند. نسبت به سلامتی پدر بسیار مراقب باشید. اگر در این هفته یک مورد وجود دارد که باید از آن دوری کنید ، تنبلی است! شروع به ورزش کنید و یک سبک زندگی سالم را هدایت کنید.

طالع بینی متولدین اسفند :

بازرگانان می خواهند این هفته گردش مالی فروش خود را افزایش دهند. مشاغل جدید قطعاً دلگرم کننده است. از راه خارج نشوید و تعهداتی را که قادر به تحقق آنها نیستید ، انجام ندهید. دانشجویانی که قصد دارند تحصیلات عالی را در خارج از کشور دنبال کنند ، در تکمیل کلیه تشریفات لازم موفق خواهند بود. این هفته برای کسانی که در بورس سهام و یا سرمایه گذاری در معاملات کار می کنند ، بسیار مطلوب است. رابطه شما با محبوب شما در طول این هفته امتحان می شود. به تدریج ، با نزدیک شدن به اواسط هفته ، شما دور هم جمع می شوید و اختلافات خود را به طور دوستانه حل می کنید. احتمال مواجه شدن با مشکلات جزئی معده یا سوء هاضمه مربوط به معده وجود دارد. با داروهای مناسب و کمی مراقبت ، در مدت زمان کمی بهبود می یابید! اقدامات احتیاطی عامل اصلی خواهد بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...