رفتن به مطلب

مشکلات انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام چندتا پیشنهاد کله صبحی اومد تو سرم گفتم تااومدهبگم سوخت نره 😁قبل از پیشنهادات ورود مشکوک رو خیر مقدم عرض میکنم و بهتون تبریک میگم😊 و اینکه لینک فروم رو تو صفحه اول سایت  اخبار سایت و پیغام یاد آوری چت روم قرار بدین که بقیه کاربرا هم مطلع بشن استفاده کنند، قالب هایفرومتون خیلی ضعیفه خوده اسکریپت هم نیاز به ویرایش زیادی داره حتما درستش کنید، افزونه ها بیشترو فعال کنید و حق کپی رایت در قالباتون رعایت بشه😎 

تا یک برنامه دیگه شمارو به خدای بزرگ میسپارم 😇وسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته 

ویرایش شده توسط Mashkok
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مشکوک جان خوش اومدی 

در مورد قالب انجمن خیلی راحت میتونی از  پایین گوشه سمت راست روی  پوسه کلیک کرده و عوضش کنی در  مورد بقیه موضعاتی  که گفتی با گذشت زمان حتما فعال تر میشه دیگه در این باره یه عکس ارسال شد توصیه میکنم پوسه 3 رو انتخاب  کنی

image.jpg.629ecb2865fc800cc71a7575c31304a2.jpg

عکس پیوست شد

لینک به دیدگاه

توصیت رو بزار تو تشت بشین باهاش برو رشت 😁😁😁 دیدم قالب ها همش ضعیفه افتضاح اصلا قابل تحمل نیست زود ردیفش کنید 😎

ویرایش شده توسط Mashkok
لینک به دیدگاه

منظورت چیه از  چه لحاظ ضعیفه؟

از لحاظ راحت دیدن مطالب یا چه موضوعاتی یه توضیح مختصر بدی ممنون میشم

یا یه نمونه کار انجمن که از نظرت قویه اینجا بزار ببینیم

لینک به دیدگاه

اصل تم فروم رو میتونی با کمی فتوشاپ جذابش کنی نمونه بفرستم کپی رایت میشه بعدم 3227 تا قالب واسه انجمن ساز مختلف هست تنها چیزی که تو قالب مهمه کاربر گنگ نشه تو انجمن

چندتا ماژولم اضافش کن خوب میشه ماژولنوار ابزار بخش های مرتبط سایت در بالای سایت

ماژول پیام خوش آمد گویی به کاربر  

ماژولکاربران ویژه رنگی و نمایش کل کاربران

ماژول امضا کاربر 

ماژول درخواست دوستی 

قسمت آواتارم مشکل داره زود ردیفش کنید 

البته هیچ کدوم اینا به من ربط نداره علف باید به دهن بزی شیرین بیاد 😁😁😁😁😁

لینک به دیدگاه

سلام اول هر چی تبریک میگم امیدوارم بهترین  انجمن بشه دوما  انجمن  نواقص زیاد داره   مثلا نمیشه پستی که زدی  ایراد  داره حذف کنید  یا ویرایش کنید  اخبارها  عکسها شعرها کامپیوتر  کتاب  فیلم  انیمشن   و و  به داداش علی دادم  مطلبو ممکنه  درستش کنید یا  حق 

ویرایش شده توسط SARDAR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...