رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (22 آذر تا 28 آذر 99)


SARDAR
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

 

مجموعه: فال و طالع بینی
 

فال هفته اینده, طالع بینی هفته

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (22 آذر تا 28 آذر 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین 

مجردها ممکن است به دلیل حرکات حمایتی از عضوی از جنس مخالف ، دچار مشکل شوند. زوجین ممکن است از لحظات سعادتمندانه کنار هم لذت ببرند. در خانواده ، همه چیز خوشایند به نظر می رسد. وقتی صحبت از امور مالی می شود ، انتظار افزایش حاشیه ای جریان پول را داشته باشید. وضعیت مالی شما ممکن است بدون هیچ گونه هزینه اساسی ثبات داشته باشد. ممکن است با گذشت هفته هجوم پول باشد. تجار ممکن است نیاز به چالش های جدید داشته باشند. ممکن است در طول هفته با چالش هایی روبرو شوید. افراد دارای حقوق و دستمزد برای جایگیری بهتر ممکن است نیاز به افزایش بازده داشته باشند.  دانشجویان پس از فارغ التحصیلی ممکن است به دنبال فرصت هایی برای کسب درآمد باشند. در قسمت سلامت ، سیستم ایمنی بدن شما ممکن است قوی بماند.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

مجردها ممکن است در این مرحله فرصتی برای شروع رابطه پیدا کنند و به هرگونه حرکت توسط اعضای جنس مخالف پاسخ های مناسبی بدهند. در مقابل پول ، مواظب باشید که اواسط هفته ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد. برای افزایش درآمد خود ریسک های غیر ضروری نکنید. در جبهه شغلی ، تجار ممکن است دستاوردهای عمده ای کسب کنند. حرکات سیاره ای ممکن است از تاجران با هدف دستیابی به یک معامله بزرگ حمایت کند. افراد حقوق بگیر ممکن است با فشار مدیران خود برای کار بیشتر برای افزایش تولید خود مواجه شوند. اواسط هفته ممکن است چالش هایی را برای صاحبان مشاغل ایجاد کند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است با موانعی روبرو شوند. پیشرفت آنها ممکن است متوقف شود. در جبهه سلامت ، ممکن است هیچ مشکل اساسی وجود نداشته باشد. مراقب هرگونه عفونت ویروسی باشید.

 

طالع بینی متولدین خرداد

هرگونه سرمایه گذاری که قصد انجام آن را دارید مستلزم مشورت است. در این مرحله ممکن است هیچ مسئله یا خسارت عمده مالی وجود نداشته باشد. ممکن است در اواسط هفته بازرگانان فرصتی برای معامله مهم پیدا کنند. با این حال ، ممکن است لازم باشد بیشتر تلاش کنند تا مقدمات تحویل به موقع کالا و مواد را فراهم کنند. افراد حقوق بگیر ممکن است با استرس روبرو شوند زیرا رئیس مستقیم آنها ممکن است دائماً آنها را تحت فشار قرار دهد تا مهلت های قانونی را رعایت کنند و تولید را افزایش دهند. این ممکن است هفته خوبی برای مجردها باشد تا احساسات واقعی خود را برای عزیزانشان نشان دهند. سعی کنید از نظر روحی درست باشید و نظرات عزیزانتان را حفظ کنید تا صلح و هماهنگی در روابط شما حفظ شود. در جبهه مالی ، سعی کنید امور پول را با دقت مدیریت کنید. در جبهه سلامت ، همه چیز خوب به نظر می رسد. سعی کنید تمرین کنید یا پیاده روی طولانی کنید تا در طول روز ذهنیت خوبی داشته باشید.

 

طالع بینی متولدین تیر

زوج های متاهل ممکن است نیاز به نشان دادن صبر داشته باشند. از نظر پول و امور مالی ، ممکن است ورود وجوه افزایش یابد و شما را وسوسه کند که پول خود را صرف امور لوکس کنید. سعی کنید زیاده روی نکنید و بر اولویت های اساسی و پس انداز تمرکز کنید. تجار ممکن است با چالش هایی روبرو شوند و ممکن است لازم باشد که از رقابت شدید آگاه باشند و چالش های جدید را با میل خود بپذیرند. تاخیر در مشاغل ممکن است چالش اصلی تاجران باشد. اگر قرار است بازرگانان به رقابت بپردازند ، ممکن است نیاز به یک استراتژی قوی داشته باشند و حاشیه ها را کاهش دهند. در قسمت سلامتی مراقب هرگونه آسیب دیدگی در قسمت پایین بدن باشید. ممکن است مستعد آسیب های جزئی باشید. در کل ، روز شما از هر لحاظ معتدل است.

 

طالع بینی متولدین مرداد

در بعد مالی ، برخی از بازدهی خوب حاصل از سرمایه گذاری قبلی ممکن است روحیه شما را بالا ببرد. با این حال ، سیارات نسبت به انجام سرمایه گذاری های جدید هشدار می دهند. در اواسط هفته ، ممکن است درآمد شما افزایش یابد. ممکن است هیچ هزینه عمده ای نداشته باشد ، به شما این امکان را می دهد که به طور رضایت بخشی پس انداز کنید در این مرحله ، مجردها وقتی صحبت از صداقت و تعهد یکی از عزیزان در رابطه باشد ممکن است نگران باشند. افراد متاهل ممکن است اوقات خوبی را با شریک زندگی خود بگذرانند. سعی کنید نظرات بزرگان را رعایت کرده و صلح و هماهنگی را در خانواده خود حفظ کنید. برای تجار ، حرکت های سیاره ای مرحله مطلوبی را پیشنهاد می کند. افراد حقوق بگیر ممکن است در رسیدن به اهداف خود با موانعی روبرو شوند. در جبهه سلامتی ، همه چیز ممکن است خوب باشد. با این حال ، مراقب مسائل تنفسی باشید.

 

طالع بینی متولدین شهریور

برای تاجران ، این ممکن است هفته چالش برانگیزی باشد ، زیرا ممکن است لازم باشد برای رسیدن به اهداف خود تلاش بیشتری کنند. افراد حقوق بگیر ممکن است نسبت به موقعیت خود ناامن باشند. آنها بهتر است که از مشاجره با رئیس خود خودداری کنند. در طول این هفته ، مجردها ممکن است اوقات خوبی داشته باشند و از یک دیدار تازه و هیجان انگیز با یکی از عزیزان لذت ببرند. زوج های متاهل ممکن است اوقات خوشی را در کنار خانواده خود سپری کنند. در جبهه مالی ، حرکت های سیاره ای حاکی از ورود درآمد است. با این حال ، سعی کنید برای نیازهای آینده خود پس انداز کنید. در کل ، ممکن است موقعیت مالی شما قوی باشد. در این دوره دانش آموزان ممکن است اوقات خوشی را سپری کنند. در قسمت سلامت ، مراقب برخی از عفونت های ویروسی باشید. سیستم ایمنی بدن شما ممکن است در اواخر هفته قوی باشد.

 

فال هفته اینده, طالع بینی هفته

فال هفته

 

طالع بینی متولدین مهر

وقتی صحبت از امور مالی می شود ، ممکن است اوضاع خیلی مطلوب نباشد. سعی کنید هزینه های خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید و هزینه های شخصی خود را کاهش دهید. در آخر هفته ، ممکن است ورود پول خوب باشد. در جبهه شغلی ، کارآفرینان ممکن است با موانعی روبرو شوند. افراد حقوق بگیر ممکن است برای افزایش عملکرد تحت فشار رئیس خود قرار بگیرند. در این هفته ممکن است مجردها با یک فرد جدید آشنا شوند، بنابراین آغاز یک داستان عاشقانه جدید است. افراد متاهل به دلایلی یا دلیل دیگر ممکن است احساس ناراحتی کنند. دانش آموزان ممکن است در این مرحله اوقات خوبی داشته باشند. کسانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است انگیزه یادگیری چیزهای جدید را داشته باشند. این ممکن است زمان خوبی برای یادگیری مهارت های جدید باشد. در جبهه سلامت ، افراد میانسال باید مراقب مسائل بهداشتی باشند. مراقب مسائل تنفسی نیز باشید.

 

طالع بینی متولدین آبان 

در این مرحله ، مجردها به احتمال زیاد به دنبال شخصی می گردند که هم فکر باشد. زوج های متاهل ممکن است در رابطه با شریک زندگی خود با ناراحتی روبرو شوند. وقتی صحبت از خانواده می شود ، می توانید یک دور همی مجازی را برنامه ریزی کنید. در جبهه مالی ، ورود پول مطمئن است. با این حال ، ممکن است هیچ سود قابل توجهی در این زمینه وجود نداشته باشد. ممکن است لازم باشد موارد اضطراری تهیه کنید و سعی کنید هزینه های شخصی خود را کاهش دهید. تجار ممکن است با کاوش در مناطق جدید فروش خود را افزایش دهند. ممکن است از افراد حقوق بگیر خواسته شود تا یک کار خارج از اداره را انجام دهند. دانش آموزان ممکن است مصمم به پیشرفت تحصیلی باشند. در جبهه سلامت ، ممکن است برخی از مسائل جزئی وجود داشته باشد. سعی کنید برای خلاص شدن از استرس ، به برخی فعالیت های خلاقانه بپردازید.

طالع بینی متولدین آذر

زوجین ممکن است از اوقات خوشایندی در کنار هم لذت ببرند در حالی که زوج های متاهل ممکن است با برخی از مشکلات خانوادگی روبرو شوند. از نظر مالی ، این ممکن است هفته خوبی برای انجام یک ریسک خوب فکر شده برای افزایش درآمد باشد. حرکات سیاره ای ممکن است شما را پشتیبانی کنند. هزینه های خانواده ممکن است افزایش یابد. تجار ممکن است برخی سفارشات را از مشتریان دریافت کنند. با این حال ، تحویل مواد کالایی طبق برنامه ممکن است به یک کار چالش برانگیز تبدیل شود افراد ممکن است با موانع عملکرد مواجه شوند. احتمالاً آنها می توانند فشار را به طور موثر مدیریت کنند. مقامات عالی تر ممکن است از سطح تعهدی که توسط آنها نشان داده شده قدردانی کنند. دانش آموزانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند ممکن است نیاز به ادامه کار و صبر داشته باشند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است پیشرفت خوبی داشته باشند و در امتحانات نمره خوبی کسب کنند. در جبهه سلامت ، حتی جزئی ترین مسائل را نادیده نگیرید.

 

طالع بینی متولدین دی

سعی کنید به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود باشید. اواسط هفته ممکن است شانس خوبی برای سود مالی به همراه داشته باشد و به موقعیت شما در جبهه مالی قدرت بیشتری ببخشد. ممکن است زمان خوبی برای بازپرداخت بدهی ها باشد. تجار ممکن است در به سرانجام رساندن یک معامله مهم با تأخیر روبرو شوند. افراد حقوق بگیر ممکن است متعهد به بهبود عملکرد و افزایش تولید خود باشند. به دلیل مسائل خانه ، مجردها ممکن است دچار استرس شوند. وقتی صحبت از روابط می شود ، اوضاع ممکن است راحت نباشد. زوج های متاهل ممکن است از یک دوره سعادتمندانه لذت ببرند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است لازم باشد با حواس پرتی مبارزه کنند. در مورد سلامت ، مراقب برخی از مسائل جزئی بهداشتی باشید.

 

طالع بینی متولدین بهمن

از نظر روابط شما ، مجردها ممکن است در مورد موضوعی یا مسئله دیگر استرس داشته باشند. با این حال ، در پایان هفته ، زوجین ممکن است از یک زمان خوش در کنار هم لذت ببرند. در جبهه خانواده همه چیز خوب به نظر می رسد. وقتی صحبت از امور مالی می شود ، ممکن است درآمد شما افزایش یابد. سعی کنید تبعیض را در مورد صرف هزینه انجام دهید. هزینه های مربوط به خانواده ممکن است افزایش یابد. با این حال ، شما ممکن است بتوانید هزینه های معمول و عادی را به راحتی مدیریت کنید و از نظر مالی در موقعیتی راحت باقی بمانید. این ممکن است هفته خوبی برای تاجران باشد ، زیرا ممکن است اواسط هفته یک معامله بزرگ انجام دهند. افراد دارای حقوق ممکن است با ناامنی و چالش هایی روبرو شوند که عملکرد موثر و دادن خروجی مطلوب را می طلبد. وقتی صحبت از سلامتی می شود ، در این هفته ممکن است هیچ مسئله اساسی نباشد. برای حفظ سلامتی کلی سعی کنید آرام باشید.

 

طالع بینی متولدین اسفند

در این هفته ممکن است مجردها مشغول رسیدگی به مسائل داخلی باشند. آنها ممکن است وقت برای روابط عاشقانه نداشته باشند. افراد متاهل به دلیل برخورد سرسختانه همسرشان ممکن است ناراحت باشند. در خانواده نیز ممکن است موضوعاتی وجود داشته باشد. وقتی صحبت از امور مالی می شود ، حرکات سیاره نشانگر موقعیتی قدرتمند است. حتی ممکن است برای افزایش درآمد خود فعالیت خود را شروع کنید. ممکن است در این مرحله هزینه های عمده ای انجام نشود و از وضعیت مالی خوبی برخوردار باشید. تجار ممکن است برخی اقدامات هوشمندانه را انجام دهند تا چشم انداز خود را پیش بکشند. سفارشات خوب از مشتری با ارزش خالص بالا ممکن است آنها را خوشحال کند. افراد حقوق بگیر ممکن است از گرفتن انگیزه برای کارهای خوبی که قبلاً انجام شده خوشحال شوند. آنها ممکن است عملکرد خوبی داشته باشند و به اهداف خود برسند. در سلامت ، برخی از مشکلات قدیمی سلامتی ممکن است دوباره ظاهر شود.

 

گردآوری:بخش سرگرمی  چت میهن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...