رفتن به مطلب

طالع بینی هفتگی (21 تیر تا 27 تیر 99)


SARDAR

ارسال های توصیه شده

 

مجموعه: فال و طالع بینی

 
فال هفتگی و روزانه, فال هفته آینده
 
فال هفته جدید
 
 
 
فال هفته (21 تیر تا 27 تیر 99):
 
آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.
 
 
 
به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.
 
 
 
طالع بینی متولدین فروردین :
 
این هفته می توانید چیز جدیدی را شروع کنید. اعتماد به نفس شما به شما در رسیدن به موفقیت کمک می کند. احتمالاً کارمندان ارتقاء می یابند. احتمال دارد پول گیر کرده خود را پس بگیرید. دانشجویان همچنین ممکن است در این دوره نتایج مثبتی کسب کنند. والدین احساس رضایت می کنند و به موفقیت فرزندانشان افتخار می کنند. ممکن است این هفته با دوستان یا همکاران قدیمی خود در تماس باشید. زندگی خانوادگی شما متوسط است؛ گرچه شما از زندگی عاشقانه خود لذت خواهید برد.
 
 
 
طالع بینی متولدین اردیبهشت :
 
در این هفته تمرکز شما کاملاً روی شغل شما خواهد بود و تجربه شما به شما در کسب سود و رسیدن به اهداف خود کمک می کند. شما بسیار با اعتماد به نفس خواهید بود و استعداد خود را به نمایش می گذارید و دیگران را تحت تأثیر قرار می دهید. به دانشجویان توصیه می شود در ابتدای هفته بیشتر به مطالعه بپردازند. همچنین کمک می کند تا قبل از حضور در آزمون های رقابتی ، از مشاوره یک متخصص استفاده کنید. به شما توصیه می شود فقط آن دسته از تعهدات مالی را انجام دهید که بطور منطقی بررسی شده. این هفته برای زندگی عاشقانه شما بسیار عالی خواهد بود. به احتمال زیاد شما با شریک زندگی خود اوقات خوبی می گذرانید.
 
 
 
طالع بینی متولدین خرداد :
 
شما به احتمال زیاد در این هفته بر دشمنان و رقبا خود پیروز خواهید شد. کارهای شما بلندتر از هر چیزی صحبت خواهد کرد و حسن نیت شما بیشتر می شود. مشاغل واردات / صادرات ممکن است در این دوره به خوبی رونق بگیرد. در طول این هفته شما باید در مورد سلامتی و رژیم خود احتیاط کنید. احتمال عفونت نیز وجود دارد. به شما توصیه می شود که امور مالی خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که به شما در دستیابی به امنیت برای آینده خود کمک کند. شما نباید در طول این هفته به کسی پولی بدهید ، زیرا ممکن است هرگز آن را پس نگیرد. دانش آموزانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است این هفته به نفع آنها باشد. به دانشجویان توصیه می شود که مصمم و متمرکز بر اهداف خود باشند. شما ممکن است در این مرحله با دوستان قدیمی خود از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید. 
 
 
 
طالع بینی متولدین تیر :
 
برای کار و شغل خود ، این هفته برای شما کاملاً متوسط است. پایان این هفته ممکن است به نفع کارمندان باشد. احتمال دریافت خبرهای خوب در این هفته بسیار زیاد است. دانش آموزان برای رسیدن به نتایج مطلوب در ابتدای این هفته باید سخت تر تلاش کنند. ممکن است پایان هفته پرسود باشد. گردش مالی شما بسیار عالی خواهد بود و ممکن است فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری در املاک جدید بدست آورید. این هفته ممکن است برای عشق و رابطه شما بسیار عالی باشد. ممکن است شما دوستان جدیدی نیز بسازید. زوج های متاهل ممکن است در این مدت بیشتر بر حفظ درک خود تمرکز کنند. سلامتی همسر شما ممکن است دلیلی برای نگرانی باشد.
 
 
 
طالع بینی متولدین مرداد :
 
ممکن است در طول این هفته از شغل خود احساس رضایت نداشته باشید ، اما دریافت نقش یا مسئولیت جدید شما را مشغول نگه می دارد. تجارت مشارکتی شما همچنین ممکن است با یک زمان چالش برانگیز روبرو شود. در طول این هفته ، ممکن است احساس تنبلی کنید ، با این حال به شما توصیه می شود که در انجام برخی فعالیت های بدنی افراط کنید. اگر از فشار خون بالا / پایین رنج می برید ، پیاده روی یا ورزش می تواند به نفع شما باشد. به احتمال زیاد شما در این هفته با شریک زندگی خود بیرون می روید یا برای احیای روابط خود برنامه خاصی را برنامه ریزی کرده اید. ممکن است افراد یک خانواده مشترک با برخی مشکلات روبرو شوند. اگر در حال آمادگی برای امتحانات رقابتی هستید ، سخت کوش بودن کلید اصلی شماست. این هفته ممکن است برای سرمایه گذاری مطلوب باشد. شما می توانید هزینه ها و منابع درآمد خود را به خوبی مدیریت کنید. شما حتی می توانید در این مدت برخی از مزایای پولی را بدست آورید.
 
 
 
فال هفتگی و روزانه, فال هفته آینده
 طالع بینی هفته
 
 
 
طالع بینی متولدین شهریور :
 
  • استخاره و تفأل؛آري يا خير؟
  • تحت تاثير كدام رنگ هستيد؟
 
 
شما احتمالاً این هفته یک برنامه کاری پرحرارت را تجربه کرده اید که ممکن است شما را خسته کند. به شما توصیه می شود با مدیران خود درگیری نداشته باشید. ممکن است اوضاع تا پایان هفته بهبود یابد. شما ممکن است در طول این هفته بورس تحصیلی دریافت کنید که این ممکن است برای کار شما مثمر ثمر باشد. چند روز ابتدایی این هفته پیشرفتهای چشمگیری برای امور مالی شما به همراه خواهد داشت. نیمه دوم این هفته ممکن است مزایای پولی غیرمنتظره ای را برای شما به ارمغان آورد. به شما توصیه می شود مبانی رابطه خود را بفهمید. 
 
 
 
طالع بینی متولدین مهر :
 
از آنجا که هر کس عقاید جداگانه ای دارد ، شما احتمالا با کسی در خانواده خود اختلاف نظر داشته باشید. اجازه ندهید که اختلافات روابط شما را خراب کند. در حقیقت مودبانه بحث کنید و سعی کنید نظر شخص دیگر را بپذیرید. خبرهای خوب دیگری نیز وجود دارد. اگر فرزندانی دارید که در سن ازدواج هستند ، به نظر می رسد این هفته اخبار مثبتی را در پیش می گیرید. ثبات مالی شما را خوشحال می کند و روحیه شما سبک می شود. با این وجود ، ممکن است شما چند حق الزحمه پرداخت نشده نیز داشته باشید.
 
 
 
طالع بینی متولدین آبان :
 
  •  
 
به عنوان یک کارمند ، شما ممکن است انتظار داشته باشید از مافوق و همکاران خود پشتیبانی دریافت کنید ، که این امر تأثیر مثبتی بر عملکرد شما خواهد گذاشت. به عنوان یک شخص شاغل ، ممکن است یک سرمایه گذاری انجام دهید که سودهای مثبتی برای تجارت شما ایجاد کند. با این حال ، برای برقراری ارتباط با دیگران ، باید خلق و خوی خود را کنترل کنید. باید در طول آخر هفته از هر نوع وضعیت ناخوشایند خودداری کنید. این هفته کاملاً در بخش مثبت امور مالی شما قرار خواهد گرفت. تعادل مناسب بین درآمد و هزینه های شما نتایج بسیار خوبی را در مدیریت مالی شما به همراه خواهد داشت.
 
 
 
 
 
طالع بینی متولدین آذر :
 
روابط شما لذت بخش تر و شاداب تر خواهد شد. در مورد مجردها ، قبل از شروع یک رابطه جدید فکر کنید. مدتی را برای زندگی شخصی خود اختصاص دهید. در این هفته اطلاعات بیشتری در مورد احساسات و محبت خواهید فهمید. در ابتدای هفته قادر خواهید بود از بدهی ها و وام های قدیمی خلاص شوید. مسائل حقوقی به نفع شما تمام می شود و هزینه های قانونی را پایان می دهید. شما باید وقت اضافی را برای کار خود اختصاص دهید و ممکن است تغییراتی اساسی در محل کار خود نیز تجربه کنید. شما پشتیبانی کافی از همکاران و زیردستان خود خواهید داشت. 
 
 
 
طالع بینی متولدین دی :
 
روزهای ابتدایی هفته برای خانواده شما خوب خواهد بود. با این حال ، برخی سوء تفاهم ها ممکن است تا اواسط هفته بوجود بیایند. تا آخر هفته ، یک ارتباط عالی خواهید داشت و قوانین داخلی شما کمک شایانی خواهد کرد. قدردانی اعضای خانواده نیز پیش بینی می شود. از نظر مالی یک هفته خوب است. برای دوستان جدید پول خرج نکنید. شما این هفته در کار اقتدار خواهید داشت. مشاغل مرتبط با نفت و فرآورده های نفتی می توانند انتظار بازده خوبی داشته باشند. دیگران باید تا آخر هفته صبر کنند. مشاوران تقدیر و سود مالی دریافت می کنند. 
 
 
 
طالع بینی متولدین بهمن :
 
برای دوستداران جدید ، زوج های متاهل ، افراد در یک رابطه طولانی مدت و مجردها ، هفته مثبت و سودمند خواهد داشت. اگر چه از نظر مالی ، این هفته در صورت عدم مراقبت می تواند بالا و پایین باشد. سرمایه گذاری های خود را به درستی برنامه ریزی کنید ، از وام گرفتن پول یا تصمیم گیری با عجله برای جلوگیری از ضرر مالی جلوگیری کنید. در حالی که برای افراد در فروش و بازاریابی ، سود مالی پیش بینی می شود. از نظر شغلی ، هفته پیش رو استرس زا خواهد بود. بار کاری ، نقش ها و مسئولیت های شما افزایش می یابد.
 
 
 
طالع بینی متولدین اسفند :
 
اختلاف نظر ممکن است با خانواده شما اتفاق بیفتد. با صبر و حوصله با مسائل برخورد کنید. زندگی عشقی شما احتمالاً متوسط است. ورود مالی اتفاق می افتد اما تعادل بین درآمد و مخارج را حفظ می کند. احتمالاً هزینه های هنگفتی در خرید یک شی سنگی لوکس / زیبا برای دکوراسیون منزل / دفتر و در جواهرات و محصولات زیبایی برای شما عزیزان اتفاق می افتد. در طول تعطیلات آخر هفته از وام دادن به هر کس خودداری کنید. 

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...