رفتن به مطلب

رئیس جمهور هندوراس «کرونا» گرفت

SARDAR

ارسال های توصیه شده

مجموعه: اخبار بین الملل
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 28 خرداد 1399 12:17

اخبار,اخبار بین الملل,رئیس جمهور هندوراس
رئیس جمهور هندوراس ابتلای خود به ویروس کرونا را تایید کرده است.
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، خوان اورلاندو هرناندز رئیس جمهور هندوراس در یک نطق تلویزیونی اذعان کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده و فعلا از طریق مشاورانش به فعالیت ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، خوان اورلاندو هرناندز رئیس جمهور هندوراس سه شنبه به وقت محلی اعلام کرده است که به ویروس کرونا آلوده شده است.

بر اساس این گزارش هرناندز گفت: فعلا تحت درمان هستم و از راه دور و به کمک مشاورانم به فعالیت ادامه می دهم.

رئیس جمهور هندوراس افزود: به عنوان رئیس جمهور و یک شهروند مسئول، مایل هستم اعلام کنم که اواخر هفته احساس ناراحتی کردم و امروز تشخیص داده شد که به ویروس کرونا مبتلا شده‌ام.

وی اظهار داشت: پزشکان به من توصیه کردند که استراحت کنم و از راه دور و با کمک مشاورانم کار کنم. البته علائم بیماری کرونا در من خفیف است و با درمان های صورت گرفته وضعیت اکنون بهتر شده است.

همسر هرناندز و دو نفر از مشاوران وی نیز به ویروس کرونا مبتلا شده و همگی تحت قرنطینه و درمان قرار دارند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...