رفتن به مطلب

مینا آذری

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره مینا آذری

دستاورد های مینا آذری

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • First Post نادر
 • Week One Done

نشان‌های اخیر

0

اعتبار در سایت

 1. عمل بینی یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی است و در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود می تواند علاوه بر زیبایی ظاهری بینی، سایر مشکلات آن را مانند انحراف بینی و یا حتی مشکلات تنفسی را نیز بر طرف کند. گاهی اوقات افراد به دلیل بودجه کمی که برای این عمل دارند ترجیح می دهند تا عمل زیبایی بینی را با قیمت مناسب و یا حتی در صورت امکان اقساطی انجام دهند اما باید توجه داشته باشید که در انتخاب جراح، اولویت اول شما باید تجربه و تخصص او باشد و هزینه های عمل در اولویت بعدی قرار دارد. این موضوع به این دلیل حائز اهمیت است چرا که، بینی در مرکز صورت واقع شده است و تاثیرگذارترین عضو در زیبایی صورت محسوب می شود و هرگونه اشتباه یا بی تجربگی جراح، می‌تواند نتایج نامطلوب و جبران ناپذیری در پی داشته باشد. هزینه عمل بینی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد، که این معیارها می توانند شامل منطقه جغرافیایی، تجربه جراح بینی، نوع بینی بیمار که می تواند گوشتی و یا استخوانی باشد، کلینیک و یا بیمارستانی که در آنجا قصد انجام جراحی را دارید، سایر مشکلات بیمار مانند داشتن پولیپ بینی، انحراف بینی، شکستگی در بینی و … باشند. برای انتخاب جراح بینی خوب در مشهد ، باید پارامترهای مختلفی مانند سابقه علمی و تجربه کاری پزشک، تعداد عمل های جراحی که تاکنون انجام داده است، نحوه تعامل با بیمار در قبل و بعد از عمل و همینطور نتایج عمل های قبلی پزشک را در نظر بگیریم.
 2. عمل زیبایی بینی می تواند به دو صورت انجام شود. جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته در جراحی بینی به رش بسته، تمامی برش ها از داخل بینی انجام می گیرد و نیازی به ایجاد برش در خارج از پوست بینی وجود ندارد. اما به دلیل اینکه پوست بینی برداشته نمی شود، پزشک دید مستقیم بر روی اجزای داخلی و ساختار اصلی بینی ندارد به همین علت تنها می تواند تغییرات کوچک را بر روی بینی اعمال کند اما در جراحی بینی به روش باز، جراح برش هایی را در خارج از بینی و بر روی خط میانی پره های بینی و اطراف آن ایجاد می کند. این برش ها باعث می شود تا بتواند پوست بینی را بالا آورده و با دید مستقیم تمامی تغییرات را انجام دهد. از آنجا که جراح بر روی ساختار بینی دید کاملی دارد می تواند تمامی تغییرات عمده تر مانند برداشتن قوز بینی و یا حتی اصلاح مشکلات تنفسی و ساختاری بینی را اصلاح نماید. در نهایت بای گفت که انتخاب نوع جراحی به نظر پزشک و شرایط بیمار بستگی دارد و پس از اینکه بیمار توسط پزشک معاینه شود می تواند در مورد نوع جراحی با پزشک متخصص مشورت نماید. یکی از مزیت های عمل بینی با کمک جراحی به روش بسته، کمتر بودن زمان عمل، دوران نقاهت کوتاه تر و همچنین وجود کبودی و التهاب کمتر در اطراف بینی است. برای مطالعه بیشتر در مورد جراحی زیبایی بینی و مطالب مرتبط با آن اینجا کلیک کنید.
 3. مینا آذری

  مراقبت‌ های عمل بینی

  مراقبت های بعد از عمل بینی برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش از جراحی بسیار مهم و تاثیرگذار است. این مراقبت ها می تواند شامل موارد زیر باشد که بیمار باید پس از جراحی آن ها را رعایت کن: به مدت حداقل 7 روز پس از جارحی باید استراحت کند و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش جدا خودداری نماید. پس از یک هفته برای کشیدن بخیه ها و برداشتن آتل بینی خود به مطب پزشک مراجعه نماید. بهتر است قبل از اینکار استحمام کند تا گچ بینی راحت تر برداشته شود. در طول دوره نقاهت در هنگام خوابیدن سر خود را بالاتر از بدن قرار دهد و برای اینکار می تواند از دو بالشت کمک بگیرد. به مدت حداقل دو هفته از مصرف داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کند. همچنین به مدت حداقل دو هفته از مصرف سیگار و الکل پرهیز نماید. ایجاد ورم و کبودی بعد از عمل کاملا طبیعی بوده با گذشت زمان بهبود می یابد. برای رفع سریع تر آن می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. از گذاشتن مستقیم عینک بر روی بینی خود پرهیز کنید. در صورت ضرورت استفاده از آن می توانید عینک را با کمک یک چسب به پیشانی خود بچسبانید. با رعایت این موارد و علاوه بر آن جراحی نزد یک پزشک خوب و حاذق مطمئن باشید که به نتیجه مطلوب از جراحی خود دست خواهید یافت.
×
×
 • اضافه کردن...