رفتن به مطلب

ایمان غلامی | خواننده

SARDAR

ارسال های توصیه شده

ایمان غلامی خواننده پاپ پر طرفدار کشورمان در سال 1372 در20 مرداد ماه در آمل از توابع استان مازنداران دیده به جهان گشود و در خانواده ای 3 نفره متولد شده و فرزند دوم خانه است و یک خواهر بزرگتر از خودش و یک برادر کوچیک دارد وی از اولین کسانی است که در سنین 16 سالی فعالیت و توانش را روی کاملتر کردن و هماهنگ کردن فول آلومش کرد و این افتخار بزرگیست.
ایمان غلامی از ده سالگی متوجه شد که صدای خوبی داره و از پانزده سالگی همراه با تحصیل به موسیقی پرداخت.
تحصیلاتش را تا مهندسی معماری ادامه داد و اولین آلبومش را با نام نم نم بارون بیرون داد که تمامی کار این آلبوم رو خودش انجام داده بود با این آلبوم ایمان در بین جوانان و مردم محبوب شد.
ایمان غلامی در یکی از صحبت هایش گفته :« خیلی علاقه زیادی به فوتبال دارم و از دوران کودکی در مدارس نیز بازی میکردم و حتی بعضی اوقات در مسابقات بین مدرسه آقای گل میشدم و خوب بازی میکردم.»
اسطوره مورد علاقه اش نیز دی جی علی گاتور است و گویا ترک هایش را نیز شبیه این شخص خوانده و یا تغییراتی میدهد.
آهنگ مورد علاقه اش یاد تو از امید عامری می باشد.
تنها کشوری که دوست دارد کشور فرانسه و شهر پاریس است.
ناگفته نماند ایشان طرفدار تیم آبی رنگ است .
ایمان غلامی در حال حاضر مجرد است و با خانواده زندگی میکند و آروزیش روزی رسیدن به اوج موزیک پاپ است.
آهنگ های ایمان غلامی:
خبرم کن
منو ببخش
دلتنگه
بیقراره
آن یار
بشکن آروم دلم
چقدر راحت
عشق قدیمی
دل ای دل
پاشو از جات
یکی شبیه تو
کجایی
وقتشه برگردی
شاید
کم کاری
سخته
شبگرد
تقصیر من بود
خدانگهدار
برو
خ**یا*نت
برگرد
آخر عشقا
بهم میگن
هر گریه یعنی
فریاد
بیچاره دلم
تنهایی

ایمان غلامی | خواننده

ایمان غلامی | خواننده

ایمان غلامی | خواننده

ایمان غلامی | خواننده
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...