رفتن به مطلب

«بیگانه‌ای با من است» بعد از «از سرنوشت» می‌آید

Maryam

ارسال های توصیه شده

«بیگانه‌ای با من است» بعد از «از سرنوشت» می‌آید

با پایان یافتن تصویربرداری سریال «بیگانه‌ای با من است» این سریال در نوبت پخش کنداکتور شبکه دو قرار گرفت.

12854639_615.jpg

پیش از این دو فصل از این سریال روانه آنتن شد؛ آرش معیریان کارگردانی فصل دو و احمد امینی کارگردانی

فصل یک این سریال را به عهده داشتند. داستان این سریال به نویسندگی فروغ فروهیده درباره نساء با بازی شبنم قلی خانی است. او که دختری است از طبقه پایین جامعه با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می‌شود. این جابه‌جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است، داستان پر فراز و نشیب این سریال را رقم می‌زند.

«بیگانه‌ای با من است» از ابتدای تابستان سال گذشته وارد مرحله تولید شد که به دلیل شیوع کرونا دو ماه متوقف بود و دوباره از اردیبهشت سال جاری ضبط خود را از سر گرفت.

فصل ابتدایی مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» در لوکیشن‌هایی نظیر خیابان جمهوری، بیمارستان عمل، خانه‌ای واقع در کرج، خانه‌ای حوالی میدان هروی، لوکیشن‌های داخلی و خارجی و شهرک سینمایی غزالی و بوشهر و شیراز مقابل دوربین رفت.

«بیگانه‌ای با من است» درامی خانوادگی است که برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید شده است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...