رفتن به مطلب

ژوآئو کانسلو | فوتبالیست

SARDAR

ارسال های توصیه شده

۹۴) یک بازیکن فوتبال اهل پرتغال است.

زندگینامه ژوآئو کانسلو 

بیوگرافی ژوآئو کانسلو

فعالیت ورزشی

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به بنفیکا و والنسیا و اینترمیلان اشاره کرد.

او در حال حاضر بازیکن ییوونتوس به شمار می رود و در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۸ به این باشگاه پیوسته است.

وی همچنین در تیم ملی فوتبال پرتغال بازی کرده‌است.

بعد از سپری کردن یک فصل موفق در لباس اینتر، نراتزوری قادر به دائمی کردن قرارداد مدافع پرتغالی والنسیا نبود و کانسلو در تابستان امسال راهی باشگاه یوونتوس شد.

وی که در ماه های اخیر یکی از بهترین بازیکنان بیانکونری بوده، از هم تیمی شدن با کریستیانو رونالدو خوشحال بود و توصیف جالبی از جدیت وی در تمرینات دارد.

کانسلو گفت: “همیشه یک حسرت بزرگ تا پایان دوران ورزشی خود خواهیم داشت. متاسفم که نتوانستم مدت زمانی زیادی با لباس بنفیکا به میدان بروم زیرا وقتی شما عاشق لباس تیم تان باشید، قدرت شما در میدان بیشتر می شود. بازگشت به بنفیکا در آینده؟ هرگز نگو هرگز.

من واقعا ارتباط خوبی با کریستیانو رونالدو در یوونتوس دارم. او به شکلی تمرین و بازی می کند که انگار او نیز همانند من ۲۴ ساله است. احساس می کنم از زمان انتقال به یوونتوس تبدیل به بازیکن کامل تری شده ام و در همین مدت نیز نکات فراوانی را از این تیم آموخته ام.”

پیروزی برابر اتلتیکو

کانسلو گفت: “ما نمایش خوبی برابر اتلتیکومادرید ارائه دادیم و با درخشش فوق العاده ای که کریستیانو رونالدو نشان داد، از نظر من یوونتوس لایق صعود به مرحله بعدی بود. اما حالا باید تمرکز خود را روی بازی هفته بعد در سری آ مقابل جنوا قرار دهیم زیرا آن مسابقه نیز بسیار دشوار است.

مطلب مرتبط: بیوگرافی استفانی فان در خراخت

آیا شرایط برای من دشوار است؟ من همیشه برای پیشرفت و بهبود یافتن تلاش می کنم. بازی برابر اتلتیکومادرید برای من اهمیت فراوانی داشت، اما مهمتر از همه چیز موفقیت یوونتوس بود و حالا ما به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسیده ایم.

من این پیروزی را به مادر بزرگ خودم که اخیرا فوت کرده

و پدر ژائو ماریو تقدیم می کنم. در چنین لحظاتی رقابت

و دشمنی معنا ندارد و او دوست خوب من در تیم ملی

پرتغال و اینتر است.

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی ژوآئو کانسلو

بیوگرافی ژوآئو کانسلو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

عکس های اینستاگرامی ژوآئو کانسلو 

بیوگرافی ژوآئو کانسلو به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

عکس های اینستاگرامی ژوآئو کانسلو

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...